Переходимо до третьої частині нашої розмови. Перші дві частини, можна прочитати тут:

  1. Частина І.
  2. Частина ІІ.

На місті «намальованих» Проскуровським будинків

Переходимо к частині, коли почались проблеми у Овідіопольської “Земельної Мафії” у зв’язку з тим, що вони “напрацювали” за п’ять попередніх років “непосильної” праці. Ні ви не подумайте, що їх усіх посадили, ні в якому разі. Наша правоохоронна система ще не готова була саджати за “такі схеми” у “ті роки”. Але проблеми почали створюватися.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Продовжимо про Овідіопольську “Земельну Мафію” на прикладі спроб вкрасти почти 2,3 га земель “Меморіального комплексу 411-та батарея”. Першу частину можливо прочитати тут: ЯК ОВІДІОПОЛЬСЬКА «ЗЕМЕЛЬНА МАФІЯ» НАМАГАЄТЬСЯ ВКРАСТИ «МЕМОРІАЛ 411-Ї БАТАРЕЇ». ЧАСТИНА ПЕРША. Після ней заворушилися багато “тарганів” Овідіополю, а головні особи афери, після численних років розлуки, навіть почали переговорний процес. Напевно узгоджують позиції.

Це чорна Toyota Camry — автомобіль голови земельної комісії Овідіопольської селищної ради Сергія Авраменко. І стоїть вона біля воріт будинку Віталія Демченко на вулиці Новосельська в селищі Овідіополь. Скільки років Сергій не був в цьому будинку? Колись він нам все розкаже. Але зараз, нехай узгоджують позиції, тому що “скільки мотузці не витися, все одно кінець буде”. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

В своїй статті від 2 квітня цього року: «Золотые зерна» Владимира, или на что не «фатало» Проскуровскому? я згадав про земельні махінації в яких приймали участь Володимир Проскуровський і Сергій Авраменко. І ось тримаю у своїх руках документи з цього приводу і з першого погляду може здатися, що ця справа далеко минулих років. Але це лише з першого погляду.

Якщо вчитатись у прізвища виконавців цієї махінації, то хочеться вимовити «БА — ЗНАЙОМІ ОБЛИЧЧЯ»:

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

23-25 ноября прошла сессия Овидиопольского поселкового совета. Много интересного на ней происходило. Странное голосование депутат Сергея Авраменко по бюджету уже рассматривали. Но не только по бюджету голосование Сергея было странным.

Дело в том, ччто депутат Сергей Авраменко является председателем постоянно действующей земельной комиссии в Овидиопольском поссовете, при секретаре Владимире Проскуровском. Предприятие ООО «Украина-2010» (бывший колхоз им. Дзержинского) подало заявление на оформление договоров аренды на земельные участки, где находятся их объекты недвижимости, а именно: Читать полностью…

«Честный» и «открытый» депутат Сергей Авраменко, исповедующий идеалы «ДОБРА» и «СПРАВЕДЛИВОСТИ» не явился 02 декабря на заседание постоянной комиссии  Овидиопольского поссовета «по вопросам законности, правопорядку, прав граждан, депутатской этики и гласности…«. На заседании комиссии должны были рассмотреть мою жалобу на отказ предоставить мне документы, на которых основывались выводы «временной контрольной комиссии … для проверки использования бюджетных средств при разработки генплана смт. Овидиополь» в 2011 году. Причина мне не известна. Подождем его оправдательных «опусов» на его страничке в Facebook.

%d0%b0%d0%b2%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be_%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%81%d0%ba%d1%83%d1%80%d0%be%d0%b2%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b9

Конечно же можно опираться на утверждения его «верного секретаря» Владимира Проскуровского, который написал, что комиссия «дала юридически грамотное заключение, абсолютно полагающееся на предоставленные ей для работы документы», однако, как мы уже отмечали в нашем сюжете Разбор полетов ІІІ. «Додатки» Авраменко, после совместных попыток Сергея и Владимира освоения ценнейших земель Одессы, путем рисования зданий-призраков, верить в юридически грамотное заключение ИХ комиссии нам не приходиться. Читать полностью…

Доброе времени суток. После нашего репортажа о голосовании по изменениям в бюджет поселка Овидиополь и странном голосовании депутата Авраменко, Сергей выступил со своими возражениями. Что дескать это расправа, дескать все было не так и дескать он голосовал за распоряжения по выделению 800 тыс. на улицу Садовая.

С такими же заявлениями выступил и Владимир Проскуровский на своей страничке в Facebook. Читать полностью…

04 серпня 2016 року на ділянці, яка знаходиться за магазином Автозапчастини, який розташований за адресою смт Овідіополь вул. Євгена Колісниченка,136, був відкритий дитячій майданчик для наших маленьких мешканців. Багато років жителем мікрорайону Молдова (Овідіополь) доводилося ходити в центр, через відсутність такого місця ближче. Зараз ця проблема, частково вирішена.

DSC02505

загальний вид дитячого майданчику

Головним ініціатором цієї події були депутати Овідіопольської селищної ради: Сергій Авраменко, Юрій Бакалов, Павло Граматік, Юлія Гоменюк, Віталіна Колесник, Юлія Ліпач, Володимир Проскуровський, Віктор Созанський, Костянтин Томіловський та Олег Томіловський. Не обійшов стороною таку подію і голова «Спілки юристів Овідіопольського району» Олександр Булавченко, якій завжди готовий приймати участь у будь-якої події на благо громади . Безпосередню участь у підготовчих роботах приймали працівник апарату селищної рада Світлана Адаховська та заступник голови голови селищної ради Віктор Білоциценко. Багато роботи було зроблено силами КП «Водопостач» Овідіопольської селищної радию. Але не варто забувати, що роботи розпочались саме з того, що депутат Верховної ради України від нашого 140-го округу Василий Гуляєв, після відкриття дитячого майданчика в мікрорайоні Скурта (Овідіополь) пообіцяв надати такий ж самий ігровий комплекс і для мешканців мікрорайону Молдови. Пообіцяв і зробив. Читать полностью…

Очень интересные вопросы и проблемы, поднятые депутатами Выдрой и Авраменко на согласительном совещания, которое состоялось 26 апреля.