29 березня 2017 року відбулося засідання Іллічівського міського суду Одеської області в місті Чорноморськ на якому суддею було розглянуто подання слідчого про обрання запобіжного заходу директору комунального підприємства «Палац спорту ім. Дукова «смт Овідіополь Проскуровському Володимиру Петровичу, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди у сумі 200 $ США за укладання договору на оренду 1 м² приміщення палацу спорту, для установки терміналу. Представляємо Вашій увазі повне відео судового засідання.

На засіданні на боці захисту виступили депутати Овідіопольської селищної ради Сергій Авраменко, Константин Томіловський, Віктор Созанський.

Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

27 березня оперативниками Управління захисту економіки в Одеській області ДЗЕ Національної поліції спільно зі слідчим слідчого відділу Чорноморського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області “на гарячому” затримано директора комунального підприємства «Палац спорту ім. Дукова» Овідіопольської районної ради Одеської області Проскуровського Володимира Петровича.

Володимир Петрович, 1974 року народження вимагав та отримав “подяку” у розмірі 200 $ США за укладення договору на розміщення об’єкту торгівлі. Читать полностью…

0

23-25 ноября прошла сессия Овидиопольского поселкового совета. Много интересного на ней происходило. Странное голосование депутат Сергея Авраменко по бюджету уже рассматривали. Но не только по бюджету голосование Сергея было странным.

Дело в том, ччто депутат Сергей Авраменко является председателем постоянно действующей земельной комиссии в Овидиопольском поссовете, при секретаре Владимире Проскуровском. Предприятие ООО «Украина-2010» (бывший колхоз им. Дзержинского) подало заявление на оформление договоров аренды на земельные участки, где находятся их объекты недвижимости, а именно: Читать полностью…

0

04 серпня 2016 року на ділянці, яка знаходиться за магазином Автозапчастини, який розташований за адресою смт Овідіополь вул. Євгена Колісниченка,136, був відкритий дитячій майданчик для наших маленьких мешканців. Багато років жителем мікрорайону Молдова (Овідіополь) доводилося ходити в центр, через відсутність такого місця ближче. Зараз ця проблема, частково вирішена.

DSC02505

загальний вид дитячого майданчику

Головним ініціатором цієї події були депутати Овідіопольської селищної ради: Сергій Авраменко, Юрій Бакалов, Павло Граматік, Юлія Гоменюк, Віталіна Колесник, Юлія Ліпач, Володимир Проскуровський, Віктор Созанський, Костянтин Томіловський та Олег Томіловський. Не обійшов стороною таку подію і голова «Спілки юристів Овідіопольського району» Олександр Булавченко, якій завжди готовий приймати участь у будь-якої події на благо громади . Безпосередню участь у підготовчих роботах приймали працівник апарату селищної рада Світлана Адаховська та заступник голови голови селищної ради Віктор Білоциценко. Багато роботи було зроблено силами КП «Водопостач» Овідіопольської селищної радию. Але не варто забувати, що роботи розпочались саме з того, що депутат Верховної ради України від нашого 140-го округу Василий Гуляєв, після відкриття дитячого майданчика в мікрорайоні Скурта (Овідіополь) пообіцяв надати такий ж самий ігровий комплекс і для мешканців мікрорайону Молдови. Пообіцяв і зробив. Читать полностью…

0

И самое главное: Кто все-таки проголосовал за памятный знак погибшим воинам АТО?

Как сказал депутат Выдра, не важно, что не подолали ВЕТО, в любом случае решение депутатов будет выше решения исполкома.

0