В усіх школах Овідіопольщини відбулися урочистості з нагоди Свята останнього дзвоника, який сповістив про завершення 2016-2017 навчального року. Особливим це свято стало для 340 випускників району, котрі в цей день прощаються із дитинством і стають на стежину дорослого самостійного життя.

Вже традиційно із завершенням навчального року учнів вітають представники влади, батьки. Начальники управлінь та відділів Овідіопольської райдержадміністрації вручили сертифікати 78 учням загальноосвітніх школу району на отримання стипендії за досягнення та значні успіхи у сфері освіти, культури, мистецтва та спорту. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Редакція газети «Правда НД» щиро вітає Таїровського селищного голову Хасаєва Хасана Гаруновича з Днем Народження!

Здатність розуміти потреби й проблеми таїровців — ось що завжди відрізняло Вас від багатьох інших голів, які були наділені той самою владою і відповідними повноваженнями. Читать полностью…

Сьогодні в залі Овідіопольської районної ради відбувся 2 етап ХІІІ звітно-виборчої конференції Овідіопольської районної організації ВО «Батьківщина«.

На цій конференції було обрано головою Овідіопольської районної організації ВО «Батьківщина» Хасаєва Хасана Гарунович. Читать полностью…

25 січня 2017 року о 10 години ранку біля пам’ятного Знаку загиблим воїнам АТО в смт. Овідіополь відбудеться вшанування пам’яті загиблого воїна 28-ій окремій гвардійській механізованій бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0666; селище міського типу Чорноморське Лиманського району Одеської області) Сергія Бузейнікова.

світлина_память

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто віддав своє життя за нас та Україну. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Сьогодні, 7 грудня в селищі Овідіополь, відбулись урочистості до Дня місцевого самоврядування — професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах.

За активну депутатську позицію, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток району, високий професіоналізм та з нагоди свята голова районної ради Олег Маклашевський привітав всіх присутніх та нагородив Почесними грамотами Овідіопольської районної ради депутатів районної ради, обласної ради, сільських та селищних голів, працівників апаратів рад і місцевих адміністрацій. Читать полностью…

Рішенням бюро Обласної організації ВО «Батьківщина» Хасаєв Хасан Гарунович тимчасово призначений керівником Овідіопольської районної партійної організації ВО «Батьківщина» і був введений до складу бюро обласної організації.

xasan22

Редакція газети «Правда НД», громадська організація «Патріоти Овідіопольщини», депутатська група Овідіопольської селищної ради «За Овідіополь» вітає Хасана Хасаєва з цим призначенням.

Автор: Redaktor | 08.03.2016 в 7:19 | Рубрики: Глас Народа, Думка, Новини, Таїрово, Хасан Хасаєв

Своими первыми впечатлениями на новой должности, с нами поделился голова Таировского поселкового совета Хасаев Хасан Гарунович.