Сьогодні, 16 червня 2017 року в селі Добролександрівка відбулась сесія сільської ради де було прийнято рішення «Про перейменування вулиці Центральна в улицу Яна Бороліса«.

В групі «ДОПОМОГА АРМІЇ — ОВІДІОПОЛЬ» волонтер Тетяна Орлова написала: Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

14 квітня 2017 року Одеський добровольчий батальйон патрульної служби поліції особливого призначення “Шторм” приймав вітання з нагоди триріччя зі дня створення.

Ми щиро вдячні нашим бійцям, які з першого дня війни добровольцями пішли захищати незалежність нашої держави.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

7 квітня 2017 року відбудеться відкриття Меморіальної Дошки Пам’яті Євгену Анатолійовичу Колісниченко, старшому матросу Одеського загону морської охорони, який віддав своє життя за незалежність нашої держави та мирне небо над нами.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

25 січня 2017 року о 10 години ранку біля пам’ятного Знаку загиблим воїнам АТО в смт. Овідіополь відбудеться вшанування пам’яті загиблого воїна 28-ій окремій гвардійській механізованій бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0666; селище міського типу Чорноморське Лиманського району Одеської області) Сергія Бузейнікова.

світлина_память

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто віддав своє життя за нас та Україну. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Нещодавно до Овідіопольського військового комісаріату завітала депутат Овідіопольської селищної ради голова депутатської групи «За Овідіополь» Віталіна Колесник та запропонувала екскурсійну поїздку для овідіопольських дітей учасників АТО.

%d0%b4%d1%96%d1%82%d0%b8_02

Ідею підтримали Овідіопольський військовий комісар Сергій Васильович Щербіна та його заступник Олександр Євгенович Книш. Читать полностью…

Голові ГО «Овідіопольський районний союз ветеранів війни» Дядику О.В. пришлось виправдовуватись за свою бездіяльність при організації підтримки пам’яті загиблих воїнів під час засідання «круглого столу» 7 листопада 2016 року на тему «Біда не зламала. Біда об’єднала».

Не тільки влада винна в тому, що сім’ям загиблих приділяється мало уваги. Тетяна Орлова нам продемонструвала, що і деякі представники громадськості, в принципі, не роблять елементарних речей. Доручення і прохання военкому не виконуються, що і тягне за собою бездіяльність місцевої влади.