Знову дощ, знову мешканці вулиць Вишневої, Київської, Дальницької, провулку Польового відрізані від цивілізації: лікарні, садочку, поліклініки та інших соціальних об’єктів бо їх вулиці затоплені настільки, що з них неможливо вибратись.

А незабаром осінь, а значить ще більше негоди, як дітям ходити до школи?

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

3 червня 2017 року на відкритті дитячого майданчика на вулиці Чкалова, що у селищі Овідіполь, голова депутатської групи Віталіна Колесник розповіла журналістам про цю подію і про плани селищної ради на майбутнє.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

22 марта 2017 года, накануне сессии Овидиопольского поселкового совета на которую вынесен вопрос за проект решения «Про затвердження програми соціальної підтримки  учасників антитерористичної операції та членів їх сімей в смт. Овідіополь  на 2017-2018  рік» Константин Томиловский в социальной сети Facebook разместил пост в котором обвинил всех кто предлагает и поддерживает эту программу в «пиаре на крови«.

В связи с тем, что группа «За Овидиополь», руководителем которой я являюсь, была инициатором разработки и принятия этой программы, хочу объяснить, что эта программа из себя представляет, потому что в его посте написана неправда. Читать полностью…

Начальник управління оподаткування доходів фізичних осіб Чорноморської об’єднаної державної податкової інспекції Колесник Віталіна Василівна, яка ще є депутатом Овідіопольської селищної ради та головою депутатської групи «За Овідіополь» розповіла ТВ-каналу ІТ-3 про особливості подачі декларацій про доходи та нагадала, що з 1 січня 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році.

Читать полностью…

После баталий на сессии Овидиопольского поселкового совета по вопросу земельного участка «Казацкое поле» площадью около 32 га, депутатская группа «За Овидиополь» приняла решение не упускать этот вопрос из поля зрения, чтобы уберечься от различного рода инсинуаций.

Для этой цели, сегодня 13 февраля был подан запрос на имя Овидиопольского поселкового головы с целью узнать, какие мероприятия запланированы и какие сроки поставлены для их реализации.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Доброе времени суток! С Вами Роман Варшанидзе! Хочется рассказать нашей аудитории кое-что еще про лютую сессию. Жаркие споры дележки «Козачьего поля», начатые на сессии Овидиопольского поселкового совета 1 февраля, продолжаются, и по всей видимости могут нам принести еще не мало неожиданностей.

Но не менее жаркие споры среди депутатов вызвало обсуждение вопроса: «Какую ставку единого налога вводить для предпринимателей 2-й группы?». Читать полностью…

1 лютого 2017 року повинна відбутись пленарне засідання сесії Овідіопольської селищної ради.

Ще 17 листопада минулого року головою депутатської групи «За Овідіополь» Віталіною Колесник внесена на розгляд селищної ради комплексна програма соціальної підтримки учасників АТО та їх родин на 2017 — 2020 роки. Але на розгляд сесії ця програма досі не виносилась.

Читать полностью…

26 січня в приміщення Овідіопольської селищної ради, напередодні сесії відбулось спільне засідання постійних комісій.

Порядок денний, якій був обговорений на спільному засіданні:

Читать полностью…

Сьогодні, 7 грудня в селищі Овідіополь, відбулись урочистості до Дня місцевого самоврядування — професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах.

За активну депутатську позицію, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток району, високий професіоналізм та з нагоди свята голова районної ради Олег Маклашевський привітав всіх присутніх та нагородив Почесними грамотами Овідіопольської районної ради депутатів районної ради, обласної ради, сільських та селищних голів, працівників апаратів рад і місцевих адміністрацій. Читать полностью…

04 серпня 2016 року на ділянці, яка знаходиться за магазином Автозапчастини, який розташований за адресою смт Овідіополь вул. Євгена Колісниченка,136, був відкритий дитячій майданчик для наших маленьких мешканців. Багато років жителем мікрорайону Молдова (Овідіополь) доводилося ходити в центр, через відсутність такого місця ближче. Зараз ця проблема, частково вирішена.

DSC02505

загальний вид дитячого майданчику

Головним ініціатором цієї події були депутати Овідіопольської селищної ради: Сергій Авраменко, Юрій Бакалов, Павло Граматік, Юлія Гоменюк, Віталіна Колесник, Юлія Ліпач, Володимир Проскуровський, Віктор Созанський, Костянтин Томіловський та Олег Томіловський. Не обійшов стороною таку подію і голова «Спілки юристів Овідіопольського району» Олександр Булавченко, якій завжди готовий приймати участь у будь-якої події на благо громади . Безпосередню участь у підготовчих роботах приймали працівник апарату селищної рада Світлана Адаховська та заступник голови голови селищної ради Віктор Білоциценко. Багато роботи було зроблено силами КП «Водопостач» Овідіопольської селищної радию. Але не варто забувати, що роботи розпочались саме з того, що депутат Верховної ради України від нашого 140-го округу Василий Гуляєв, після відкриття дитячого майданчика в мікрорайоні Скурта (Овідіополь) пообіцяв надати такий ж самий ігровий комплекс і для мешканців мікрорайону Молдови. Пообіцяв і зробив. Читать полностью…