28 червня 2017 року в День Конституції України відбудеться Хресна Хода і спільна молитва “За Мир в Україні” Української Православної Церкві Київського патріархату у місті Білгород- Дністровський.

Хресна Хода розпочнеться о 13 год. і пройде по вул. Михайлівська від місця майбутнього Монументу «Борцями за Волю та Незалежність України» (Парк Військової Слави) до вул. Олімпійська, 29-а — Поклоний Хрест і місце майбутнього Храму Свято-Покровської релігійної громади УПЦ КП.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Сьогодні в четвер, 18 травня 2017 року біля Верховної Ради України проходе велелюдний мітинг, якій скликала Українська Православна церква Московського Патріархату.

Причина мітингу — висловити протест проти законопроекту, котрий передбачається заборона церкві як структурі володіти храмами. Цей закон — не лише данина давнім українським традиціям, але і вимога національної безпеки. Закон буде визнавати право на храм за ГРОМАДОЮ, а не за КОНФЕСІЄЮ. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

16 квітня 2017 року о 19:45 на черговий телефон ПЗЧ ДПРЧ-30 надійшло повідомлення від громадянина Приймак Р.А. про те, що за адресом: селище Овідіополь, вул. Грушевського буд.29-а виникло загорання сміття біля каплиці Релігійної Громади Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП.

Біля будівлі, з тильного входу горіло сміття на площі 6 м². Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Сьогодні в селі Петродолинське за адресом вул. Соснова,7 знову була проведена спроба виселення Німецької Євангелічно-Лютеранської релігійної громади с. Петродолинське Овідіопольського району Одеської області.

Виселення проводилось відділом державної виконавчої служби Овідіопольського району Управління юстиції Одеської області відповідно до Судового наказу від 4 листопада 2016 року, який виданий Господарським судом Одеської області по справі №916/90/16. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Громада без храму, це як родина без будинку. Більше ніж два роки громада Овідіополю намагається отримати право на будівництво свого храму в Овідіополі. 31 серпня 2016 року зроблений перший крок у реалізації цього права. Сьогодні на сесії Овідіопольської селищної ради отримано право на розробку проекту відводу земельної ділянки площею 0,3 га.

Читать полностью…