До Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області 03 травня 2017 року надійшло повідомлення про те, що до Овідіопольської лікарні зі значними тілесними ушкодженнями доставлено мешканеця с. Миколаївка, Овідіопольського району.

Їм виявився Артем Горбунов 1994 р.н., якого в подальшому в непритомному стані було переведено до реанімаційного відділення міської “Єврейської” клінічної лікарні №1 м. Одеси. Читать полностью…

7+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

11 квітня в селі Миколаївка пройшли збори громади. Причина — відсутність водопостачання. На зборах були присутні голова села Зубік Михайло Миколайович, директор КП «Миколаївський» Дроган Юрій Іванович, мешканці села.

Директор комунального підприємства повідомив, що для відновлення водопостачання необхідна замена глибинного насосу на якій у підприємства немає коштів.

Читать полностью…

5+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Мешканці Миколаївки Овідіопольського району Одеської області 11 квітня звернулись до сільського голови Зубіка Михайло Миколайовича з проханням призупинити незаконні земляні роботи, які веде Трач Дмитро Костянтинович на березі Дністровського лиману.

На вимогу голови села Олександр Трач відмовився представляти документи, які б дозволяли йому вести земляні роботи за адресою с.Миколаївка, вулиця Набережна, ділянка №1. Замість цього він накинувся на голову з кулаками.

Читать полностью…

4+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

06 квітня 2017 року о 22 години 04 хвилини на ПЗЧ ДПРЧ-30 надійшло повідомлення про те, що за адресою: Овідіопольський район с. Миколаївка, СК «Караголь», лінія 4, сталося загорання надвірної споруди на присадовій дільниці.

Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено надвірну споруду, на загальній площі 20 м². Читать полностью…

5+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar