Переходимо до третьої частині нашої розмови. Перші дві частини, можна прочитати тут:

  1. Частина І.
  2. Частина ІІ.

На місті «намальованих» Проскуровським будинків

Переходимо к частині, коли почались проблеми у Овідіопольської “Земельної Мафії” у зв’язку з тим, що вони “напрацювали” за п’ять попередніх років “непосильної” праці. Ні ви не подумайте, що їх усіх посадили, ні в якому разі. Наша правоохоронна система ще не готова була саджати за “такі схеми” у “ті роки”. Але проблеми почали створюватися.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Продовжимо про Овідіопольську “Земельну Мафію” на прикладі спроб вкрасти почти 2,3 га земель “Меморіального комплексу 411-та батарея”. Першу частину можливо прочитати тут: ЯК ОВІДІОПОЛЬСЬКА «ЗЕМЕЛЬНА МАФІЯ» НАМАГАЄТЬСЯ ВКРАСТИ «МЕМОРІАЛ 411-Ї БАТАРЕЇ». ЧАСТИНА ПЕРША. Після ней заворушилися багато “тарганів” Овідіополю, а головні особи афери, після численних років розлуки, навіть почали переговорний процес. Напевно узгоджують позиції.

Це чорна Toyota Camry — автомобіль голови земельної комісії Овідіопольської селищної ради Сергія Авраменко. І стоїть вона біля воріт будинку Віталія Демченко на вулиці Новосельська в селищі Овідіополь. Скільки років Сергій не був в цьому будинку? Колись він нам все розкаже. Але зараз, нехай узгоджують позиції, тому що “скільки мотузці не витися, все одно кінець буде”. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

В своїй статті від 2 квітня цього року: «Золотые зерна» Владимира, или на что не «фатало» Проскуровскому? я згадав про земельні махінації в яких приймали участь Володимир Проскуровський і Сергій Авраменко. І ось тримаю у своїх руках документи з цього приводу і з першого погляду може здатися, що ця справа далеко минулих років. Але це лише з першого погляду.

Якщо вчитатись у прізвища виконавців цієї махінації, то хочеться вимовити «БА — ЗНАЙОМІ ОБЛИЧЧЯ»:

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar