14 серпня 2017 року відбулось судове засідання за адміністративним позовом Проскуровського Володимира Петровича до Овідіопольської районної ради, КП «Палац спорту» про визнання недійсним звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Після отримання заперечень Овідіопольської районної ради на свій позов, представник Проскуровського В.П. адвокат Білоус Юрій Іванович подав уточнений позов по справі.

Читать полностью…

14 серпня 2017 року відбулось судове засідання за адміністративним позовом Проскуровського Володимира Петровича до Овідіопольської районної ради про визнання недійсним та скасування рішення №240-VII від 07 червня 2017 року, яким припинено дія його контракту на посаді директора КП «Палац спорту».

Овідіопольська районна рада в своїх запереченнях наполягала на тому, що даний позов не підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства, тому справу необхідно закрити.

Читать полностью…

В деяких ЗМІ з’явилась інформації про те, що Овідіопольська лікарня не продовжила термін дії ліцензії на використання наркотичних засобів, і всіх пацієнтів, для лікування яких необхідне застосування таких препаратів, приймає Чорноморськ.

Для з’ясування обставин, ми зв’язались з головним лікарем КУ «Овідіопольська центральна районна лікарня» Солтиком Сергієм Михайловичом.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

21 липня 2017 року відбулось пленарне засідання XVI сесії Овідіопольської районної ради VII  скликання. На засіданні були присутні 20 із 36 депутатів.

Перед початком сесії до залу районної ради прийшла група молодиків у кількості приблизно 60 осіб. На запитання — з якого приводу вони тут знаходяться, відповіді отримати не вдалось. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

27 липня 2017 року повинно було відбутись друге судове засідання за адміністративним позовом Проскуровського Володимира Петровича до Овідіопольської районної ради, КП «Палац спорту» про визнання недійсним звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Відповідно до ухвали від 03.07.2017 року по справі №509/2302/17 справа було призначено на 13 годину 30 хвилин. Суддя по справі — Бочаров А.І.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

27 липня 2017 року повинно було відбутись судове засідання за адміністративним позовом Проскуровського Володимира Петровича до Овідіопольської районної ради про визнання недійсним та скасування рішення №240-VII від 07 червня 2017 року, яким припинено дія його контракту на посаді директора КП «Палац спорту».

Відповідно до ухвали від 03.07.2017 року по справі №509/2304/17 справа було призначено на 13 годину. Суддя по справі — Бочаров А.І.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Депутат Овідіопольської районної ради Юрій Нікітінський вийшов на свободу під заставу 480 тис.грн.

Як нам повідомив сам Юрій, грошові кошти йому допомогли зібрати його партія «Опозиційний блок» та родичи.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

21 липня  2017 року о 10-ій годині в залі засідань адмінбудинку районної  ради, за адресом: смт Овідіополь, вул. Т. Шевченка, 169, відбудеться пленарне засідання XVI сесії Овідіопольської районної ради VII скликання.

Рекомендувати для розгляду на шістнадцятій сесії районної ради сьомого скликання питання: Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

На данный момент происходит рассмотрение апелляционной жалобы депутата ОВИДИОПОЛЬСКОЙ РАЙРАДЫ ЮРИЯ Никитинского на ухвалу Приморского суда о его содержании под стражей.

Юрий Никитинский просит суд применить к нему меру пресечения — домашний арест.  Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Іллічівська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора комунального підприємства «Палац спорту» ім. Дукова Проскуровського Володимира Петровича за ч.1 ст.368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди).

Установлено, що Володимир Проскуровський вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 200 доларів США від директора ТОВ «Голд Грейн» за укладання договору оренди нежитлового приміщення №13 від 27.03.2017 року для розміщення платіжних терміналів в Палаці спорту. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

12 июня 2017 года в Приморском районном суде г. Одессы состоялось заседание суда где было рассмотрено представление следователя на заключения под арест Юрия Никитинского. В качестве альтернативы, следователь предлагал применить залог в сумме 5 млн.920 тыс.грн., что составляет 3700 размеров прожиточного минимума.

Защита просила домашний арест. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Сегодня, 12 июля 2017 года Прокуратура Одесской области сообщила о подозрении в совершении преступления предусмотренного ч.5 ст.191 УК Украины депутату Овидиопольской районной рады Юрию Никитинскому. Санкция по этой статье предусматривает от 7 до 12 лет заключения.

Юрия Никитинского подозревают в организации группы лиц, которая присваивала имущество, а именно социальные выплаты управления соцобеспечения Овидипольского района, в особо крупных размерах. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

7 червня відбулось пленарне засідання ХV сесії Овідіопольської районної ради VII скликання.

На сесії були присутні 33 депутата із 36. Олег Маклашевський перед початком сесії зробив повідомлення, що депутат з фракції “Аграрна партія” Сергій Колебошин ще 20 квітня призначений на посаду заступника голови Одеської обласної державної адміністрації (СЕРГІЙ КОЛЕБОШИН ОФІЦІЙНО ПРИЗНАЧЕНИЙ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА).

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

12 квітня 2017 року суддя Овідіопольського районного суду Одеської області Гандзій Д.М. прийняв рішення, яким визнав винним у скоєні корупційного правопорушення Маклашевського Олега Вікторовича, голову Овідіопольської районної ради. Про це сам Маклашевський повідомив на сесії районної ради, та пообіцяв розповісти про розгляд справи апеляційною інстанцією.

І ось, 8 червня колегія судей апеляційного суду Одеської області прийняла нове рішення по справі, яким провадження по справі Маклашевського О.В. закрито за відсутністю складу адміністративного  правопорушення. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

На останній сесії Овідіопольської районної ради мала слово депутат від «Аграрної партії» Чегодар Наталія Анатоліївна, яка підняла цікаве питання розподілення грошей з областного та державного бюджету для Овідіопольського району.

В Овідіопольському районі ДВАДЦЯТЬ ШІСТЬ населених пунктів, а в цієї статті я хочу продемонструвати цікаві факти будівництва “комунізму” в окремо взятому містечку Овідіопольського району за рахунок всіх інших. Чому так сталось? Але про все по порядку.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

В субботу, 3 червня 2017 року в селищі Овідіополь на вулиці Чкалова відкрився новий дитячий майданчик. Це було напевно саме помпезне відкриття в цьому році. Серед присутніх було три Народних депутата України: лідер фракції Радикальна партія — Олег Ляшко, член фракції Радикальна партія Сергій Скуратовській, член депутатської фракції «Відродження» Василь Гуляєв.

Серед присутніх також були: Овідіопольский селищний голова Лідія Савельєва, голова Овідіопольської РДА Володимир Левчук, заступник голови районної ради Людмила Мошняга, голова Радикальної партії в Одеській області Олександр Токарчук, голова міської организації РПЛ Вадим Ковальський, народна артистка України Лариса Стадниченко, депутат Одеської обласної ради Лілія Алексейчук, депутати та члени виконкому Овідіопольської селищної ради мешканці, мешканці та гості селища. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

На последнем заседании постоянной комиссии по вопросам имущественных прав, транспорта, связи, ЖКХ и строительства Овидиопольской районной рады, которое состоялось 31 мая, после рассмотрения вопроса создания градостроительного кадастра Овидиопольского района, рассматривалась жалоба жителя поселка Великодолинское Овидиопольского района Вакаря В.П. на действия временно исполняющей обязанности архитектора района Казанцевой Надежды Константиновны.

В жалобе Вакарь В.П. просит отреагировать на действия архитектора, которая, по его мнению, незаконно требует от него провести топографо-геодезическую съемку для выдачи строительного паспорта.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Близится 7 июня 2017 года, день пленарного заседания сессии Овидиопольской районной рады, на которой будет рассматриваться один вопрос, сильно волнующий всю семью Проскуровских, “оккупировавших” Дворец спорта им. В.И. Дукова. А вопрос действительно важный для них — в первой декаде июня истекает трехлетний контракт с Владимиром Проскуроским на должности директора коммунального предприятия Дворец спорта им. В.И. Дукова Овидиопольской районной рады.

И вот накануне сессии прошли заседания профильных комиссий, одна из которых даже делала “выездной вояж” во Дворец спорта, где “Владимир ясное солнышко” воочию хотел продемонстрировать свои “достижения”. Лучше бы он это сделал 27 марта 2017 года — в день когда он подписывал договор №13 между КП «Дворец спорта» и ООО «Голд Грейн» и был задержан сотрудниками полиции за получении неправомерной выгоды в сумме 200$. Уверен, что в том день “выездной вояж” профильной комиссии был бы намного интереснее.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Шановний Олег Вікторович! 

Від депутатської групи Овідіопольської селищної ради “За Овідіополь” та Громадської організації “Патріоти Овідіопольщини” бажаємо Вам, міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах — підтримка однодумців, в серці — добре і сонячно від людської вдячності. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

8 травня в селищі Овідіополь відбудеться відзначення Дня пам’яті та примирення, а 9 травня Святкування 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Розклад заходів, які відбудуться в селищі Овідіополь: Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar