22 червня 2017 року працював виїзний консультативний пункт по наданню безоплатної правової допомоги населенню в селі Мар’янівка Овідіопольського району.

Прийом вели начальник Овідіопольського РВ ДВС ГТУЮ в Одеській області Костенко Р.В., начальник відділу “Овідіопольське бюро правової допомоги” Першого одеського місцевого центру з надання БВПД  Чебаненко Н.П. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

13 июня мы побывали в селе Новоградковка Овидиопольского района, где в ночь с субботы на воскресенье 9 июня житель села Марьяновка, управляя транспортным средством, по предварительным данным в нетрезвом состоянии, совершил наезд на подростков, которые от полученных травм скончались на месте.

Погибшими оказались Вячеслав Погоролюк, 1998 года рождения и Назар Погоролюк, 2003 года рождения, два брата и оба жители Новградковки. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

В результаті проведених оперативно-розшукових заходів, сьогодні 11 червня приблизно в 14:00 був затриманий Дищенко Ігор Олександрович, 1991 р.н., мешканець села Мар’янівка Овідіопольського району Одеської області, якій розшукувався за наїзд на підлітків в результаті якого обидва загинули.

Затримання проведено Овідіопольським відділом поліції, оперативники якого на протязі  практично двох суток вели цілодобовий розшук. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

В Овідіопольський відділ поліції приїхали родичі та знайомі загиблих підлітків в ДТП по дорозі між Новоградківкою та Мар’янівкою Овідіопольського району Одеської області. Про факт наїзду ми вже повідомляли: ДТП в СЕЛІ НОВОГРАДКІВКА. ДВОЄ ЗАГИБЛИХ.

Батьки загиблих: Петро Іванович Погоролюк і Олександр Іванович Погоролюк написали заяви про подію, які були зареєстровані ЖЄО під №7163 і 7164 від 10.06.2017 року.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

9 червня 2017 року близко 23:30, мешканець села Мар’янівка рухаючись на автомобілі ВАЗ-2107 червоного кольору з села Новоградківка здійснив наїзд на двох підлітків.

В результаті наїзду оба хлопця загинули. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar