08 серпня 2017 року в Овідіопольському районному суді Одеської області прошло судове засідання по справі №509/1204/17 на якому розглядались матеріали кримінального провадження №12017160380000124 за обвинуваченням Павлова Олександра Михайловича, 1984 р.н., у скоєні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.121 Кримінального Кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого Павлова Дениса Вікторовича.

Судове засідання прошло за участтю головуючого суді Кочко В.К., секретаря Савченко, прокурора Тимошевського, захисника потерпілої адвоката Пушкаренко, захисника обвинуваченого адвоката Загорнюка.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

21 червня 2017 року суддя Овідіопольського районного суду Одеської області Кочко В.К. розглянув у попередньому судовому засіданні по справі №509/1204/17 матеріали кримінального провадження №12017160380000124 за обвинуваченням Павлова Олександра Михайловича, 1984 р.н., у скоєні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.121 Кримінального Кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого Павлова Дениса Вікторовича.

На судовому засіданні були присутні потерпіла Мартинюк Любовь Петрівна, її адвокат Пушкаренко Володимир Максимович, обвинувачений Павлов Олександр Михайлович, його адвокат Загарнюк Денис Анатолійович, прокурор Білоціценко, родичи сторін та мешканці села Новоградківка. В ході засідання вирішувалось питання призначення справи до розгляду та обрання міри запобіжного заходу Олександру Павлову.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

19 січня біля 14 години, в селі Новоградківка, під мостом виявлений труп Дениса Павлова. Сьогодні, 30 січня до нас завітала Мартинюк Любов Петрівна, його мати. Вона розповіла свою версію цієї події.

Після зйомки ми зателефонували до Михайла Павлова, це батько головного підозрюваного Олександра Павлова, для надання коментарів, але він не став з нами розмовляти. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Продовжуються розслідування подій, які відбулись протягом минулої неділі в Овідіопольському районі в селищі Великодолинське та селі Новоградківка.

Нагадаємо, що в ніч з 14-го на 15-е січня 2017 року у кафе «Южная ночь» в селищі Велидолинське сталася масова бійка із застосуванням холодної зброї, в результаті якої загинув чоловік, а  19 січня біля 14 години, в селі Новоградківка, під мостом виявлений труп Павлова Дениса Вікторовича.

Читать полностью…

Сьогодні, 19 січня біля 14 години, в селі Новоградківка, під мостом виявлений труп людини, особу якої не встановлено.

Ноградовка_мост_02

 

Причини смерті поки що не встановлені. Можливо замерз, проте на обличчі є тілесні пошкодження.

Читать полностью…