07 серпня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд завершив розгляд справи за  адміністративним позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області та Державної міграційної служби України.

Заслухавши додаткові пояснення представників сторін та дослідивши наявні в справі письмові докази, суд постановив: у задоволенні адміністративного позову Хасаєву Х.Г. до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області, Державної міграційної служби України про визнання протиправним  та скасування висновку Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області №239/2016 р. за результатами службового розслідування щодо підстав оформлення паспорта громадянина України — відмовити в повному обсязі.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

26 липня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд продовжив розгляд справи за адміністративним позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним дій щодо проведення службового розслідування, визнання протиправним та скасування висновку щодо належності до громадянства України.

Під час судового засідання суд  приєднав до матеріалів справи докази, які витребовувались у минулому судовому засіданні, але ці докази, в основному, надав позивач, а ні відповідач, як того вимагав суд в минулому судовому засіданні.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

14 липня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд продовжив розгляд справи за адміністративним позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним дії щодо проведення службового розслідування, визнання протиправним та скасування висновку відносно належності до громадянства України.

Під час судового засідання Хасаєв Х.Г. предоставив на огляд оригінали документів, які 100% підтверджують, що він мав реєстрацію та проживав на території України, як мінімум з 1986 року. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

11 липня 2017 року відбулось засідання Одеської окружного суду Одеської області по справі №815/7480/16 від 27.12.2016 року за позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним дії щодо проведення службового розслідування, визнання протиправним та скасування висновку відносно належності до громадянства України.

Справа розглядається з грудня 2016 року і часто відкладалась за різними обставинами. Попереднє засідання, наприклад, було відкладено у зв’язку з мінуванням будинку адміністративного суду.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

11 травня 2017 року нарешті відбулось перше засідання суду по справі Хасаєв Хасан Гарнович проти державної міграційної служби України в Одеській області. Що переможе, здоровий глузд або безумство? Відповіді поки немає, засідання перенесено на 19 травня. Однак не все так безнадійно. Перед засіданням адвокат позивача надав деякі пояснення:

Ми вже писали, про те, що державної міграційної служби в Одеській області визний недійсним та таким, що підлягає вилученню та знищенню паспорт громадянина Україна Хасаєва Хасана Гаруновича. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Підрахувати точну кількість судових засідань, де були розглянути підсумки голосування виборів Таїровського селищного голови, які відбулись в жовтні 2015 року не візьметься ніхто. Цих засідань було така кількість, що напевно і сам переможець цих виборів Хасан Гарунович Хасаєв вже збився з підрахунку. Здавалося, що пройшовши всі етапи по кілька разів, більше до цього питання судова система України не повернеться до наступних виборів. Але не тут-то було.

Після невдалих спроб в судовому порядку відмінити підсумки голосування, команда Сергія Обертуна вирішила відмінити “існування” самого переможця виборів. В боротьбу за “кресло” Таїровського селищного голови включилась державна міграційна служба України, яка просто взяла і “скасувала” паспорт Хасаєва Х.Г.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

20 вересня 2016 року відбулось засідання Одеського апеляційного адміністративного суду на якому розглянута апеляційна скарга Таїровської селищної виборчої комісії Овідіопольського району Одеської області і громадської організації «Альтернативна реальність» на Постанову Овідіопольського районного суду Одеської області у справі за позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Таїровської селищної виборчої комісії Овідіопольського району Одеської області про визнання протиправними рішення та його скасування.

%d0%bf%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0_%d0%b0%d0%bf%d0%b5%d0%bb%d1%8f%d1%86%d0%b8%d1%8f

За результатами засідання у скарзі відмовлено, рішення Овідіопольського районного суду залишено без змін. Таким чином засідання Таїровської селищної виборчої комісії Овідіопольського району Одеської області, яке відбулось 16 серпня 2016 року та всі прийняті рішення на цьому засіданні визнанні недійсними. Виборів в Таїрово не буде.

Читать полностью…

16 серпня 2016 року до Таїровської селищної виборчої комісії надійшло звернення від ГО «Альтернативна реальність» в якому вони вказали на нібито порушення Таїровським селищним головою вимог ст.89 закону України «Про місцеві вибори». На підставі цього звернення в цей же день відбулось засідання Таїровської селищної виборчої комісії Овідіопольского району Одеської області.

hasaev

За результатами розгляду цієї заяви були складені постанови відповідно до яких визнано Хасаєва Х.Г., таким, що відмовився від посади голови та призначена дата нових виборів на 16 жовтня 2016 року.

Читать полностью…