28 червня 2017 року в День Конституції України відбудеться Хресна Хода і спільна молитва “За Мир в Україні” Української Православної Церкві Київського патріархату у місті Білгород- Дністровський.

Хресна Хода розпочнеться о 13 год. і пройде по вул. Михайлівська від місця майбутнього Монументу «Борцями за Волю та Незалежність України» (Парк Військової Слави) до вул. Олімпійська, 29-а — Поклоний Хрест і місце майбутнього Храму Свято-Покровської релігійної громади УПЦ КП.

Читать полностью…

1+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

21-летняя Ирина Маглеванная умерла во время проведения пластической операции в Одессе в частной клинике «Моцарт».

Трагедия произошла 4 мая 2017 года. Полиция начала уголовное производство по факту гибели девушки. Возбуждено дело по признакам статьи 140 УК Украины — «ненадлежащее выполнение профессиональных обязанностей медицинским работником». Читать полностью…

2+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

20 червня 2017 року делегація Овідіопольської селищної ради у складі голови Савельєвої Л.І. та депутатів, завітали з дружнім візитом до м.Білгород-Дністровського. Метою поїздки стало налагодження стосунків у питанні етнотуризму та відновлення водного сполучення між Білгород-Дністровським та Овідіополем.

Делегацію Овідіопольської селищної ради гостинно зустріли з духмяним короваєм директор ПП «Таверна Монкастро», власник ресторану «Бекендор», керівник румунського товариства у м. Білгород-Дністровському Віталій Пеньковський, представник судноплавної компанії «Мадонич» Вячеслав Мадонич, директор по навчанню, керівний тренер-консультант Олег Жиганов, власниця пекарні «Хлебница» Світлана Шекховат та капітан козацької чайки «Спас» Руслан Полотайко.

Читать полностью…

5+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

ОВІДІОПОЛЬСЬКИМ ВП ГУНП в Одеській області
встановлюється місцезнаходження осіб:

Дмитришина Петра Валентиновича, 1993 р.н., Ниц Андрія Олеговича, 1985 р.н. та Григорук Альони Віталіївни, 1991 р.н. Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Співробітники Служби безпеки України попередили на Одещині створення агентурної мережі російських спецслужб з працівників правоохоронних органів.

Оперативники спецслужби задокументували, що організувати мережу російські спецслужби наказали співробітнику Міністерства державної безпеки невизнаної Придністровської Молдавської Республіки. Мешканець Тирасполю який має подвійне громадянство РФ та Молдови, з 1995 року працює на придністровські та російські спецслужби.

Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Овідіопольський відділ поліції звертається до мешканців Одеської області, зокрема міст Одеса, Чорноморськ, сіл та селищ Овідіопольського району!

На цієї фото зображений Поклонцев Максим Петрович, 1983 року народження, мешканець міста Чорноморськ (вул. Парусна), який використовуючи свої шахрайські здібності, користуються ажіотажем, спровокованим подорожчанням нафтопродуктів, з метою наживи, виготовляв підроблені талони на відпустку нафтопродуктів (зокрема талонів WOG бензин А-95) і збував їх довірливим громадянам, видаючи їх за оригінальні.

 

По вказаним подіям відкрито кримінальне провадження, а Максим Поклонцев затриманий в порядку ст.208 КПК України.

Читать полностью…

2+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Сегодня у нас есть и радость. Первый АТОшник Олег Симашко, со своей подругой, волонтером Катей Старцевой заехали отдохнуть БЕСПЛАТНО в пансионат на берегу моря.

Через несколько дней приедут ребята с Волыни, а потом пошло и поехало со всей Украины. Кроме хлопцев АТОшников и их семей, приедут отдохнуть жены и дети погибших ГЕРОЕВ.

Читать полностью…

11+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Голова Одеської ОДА Степанов подарував свій будинок в селі Ставрове сироті. 13 червня голова Одеської ОДА Максим Степанов відвідав село Ставрове в Окнянскому районі Одеської області, де подарував свій будинок місцевій жительці Вікторії Шпак — єдиній сироті в цьому селі, яка досягла повноліття.

Будинок в Ставровому був придбаний Степановим близько місяця тому за незвичайних обставин. Голова Одеської ОДА вирішив здійснити цю покупку, щоб зареєструватися в Ставровому і, сплативши податки в бюджет Окнянского району, допомогти будівництву місцевої школи. Згідно з декларацією Степанова, за минулий рік сума сплачених ним податків склала 3 млн. 732 тис. гривень, і вони вже надійшли до бюджету району. Читать полностью…

6+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

По словам начальника Управления по вопросам градостроительства и архитектуры Надежда Беленко , на сегодняшний день проектно-сметная документация на застройку территорий утверждена в Белгород-Днестровском, Измаильском, Лиманском, Ренийском, Овидиопольском районах.

 

В Ананьевском разработанная документация проходит утверждение. В Арцизском — не передаётся на экспертизу в связи с отсутствием финансирования. В Татарбунарском и Ширяевском районах утверждены схемы, которые еще должны пройти обсуждения на сессиях. Читать полностью…

6+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Поліція розшукує ДИЩЕНКО ІГОРЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА, 1991 року народження, мешканця села Мар’янівка (вул. Дружби будинок №69) Овідіопольського району Одеської області.

9 червня 2017 року Ігорь Дищенко керуючи транспортним засобом, скоїв наїзд на двох підлітків, які загинули на місці та зник з місця пригоди.

Читать полностью…

7+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

10 июня жительница Одессы Марина сообщила о своем происшествии в аквапарке «Одесса» в результате которого она получила сотрясение, перелом ключицы со смещением и отлетевшим осколком и порванной связкой.

В медицинском учреждении, куда была доставлена Марина, для оказания ей помощи пришлось проводить операцию. Читать полностью…

8+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

За даними Національної поліції в Одеській області пропала дитина — 15 річний хлопець по імені Микола, мешканець Овідіопольського району.

На вигляд хлопцеві 15-16 років, зріст 135-140 см, худорлявої статури, короткі темно-русяве волосся, карі очі. Читать полностью…

1+

Сегодня Верховная Рада Украины приняла в целом законопроект №0146 о ратификации договора между Кабинетом министров Украины и правительством Республики Молдова о сотрудничестве в области охраны и устойчивого развития бассейна реки Днестр.

Такой договор очень важен, чтобы обеспечить координацию совместных действий наших стран, направленных на решение насущных трансграничных экологических проблем, обеспечение устойчивого экологического и социально-экономического развития всего бассейна реки Днестр. Читать полностью…

11+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

В Одессе состоялся 2-й турнир на Кубок заслуженного мастера спорта Леонида Буряка.

В нем приняли участие команды, представляющие Одессу и Одесскую область. Овидиопольский район на турнире был представлен футбольным клубом «Таирово». Читать полностью…

6+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Много я путешествовал по разным землям бывшего СССР, созерцал, изучал и восхищался природой. Общался, сидел за одним столом, ел, пил с местными людьми — аборигенами и всегда любил откровенный разговор на тему охраны природы.

Сегодня Международный день охраны окружающей среды и я хотел бы сказать несколько слов о местных, об аборигенах. Читать полностью…

7+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

В селе Фонтанка Лиманского (Коминтерновского) района Одесской области во двор журналиста и общественника Лихваря Виктора Сергеевича, который провёл журналистское расследование по поводу незаконной вырубки 242 деревьев на территории Фонтанского кладбища, неизвестные лица бросили шумовую гранату, которая взорвалась.

Виктор Лихварь еще 25 мая 2016 года обратился с заявлением в прокуратуру Коминтерновского района Одесской области с заявлениям, где изложил факты своего журналистского расследования. Есть все основания предполагать, что такое действие направлены на запугивание журналиста и членов его семьи.

Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Нещодавно, в результаті оприлюдненої інформації в деяких місцевих ЗМІ, стосовно потрійного громадянства (українське-австрійське-російське!) громадянина України Власова В.В., який в данний момент займає посаду генерального директора НДІВіВ ім.В.Є.Таїрова, Одеська міська організація ВО Свобода справедливо звернулася до Президента України, Голови Державної міграційної служби України та міністра аграрної політики та продовольства України з вимогою перевірити відповідну інформацію та в разі її підтвердження позбавити громадянства України та займаної посади зазначеного громадянина згідно чинного законодавства України.

Після оприлюднення відповідного прес-релізу, деякі місцеві заангажовані ЗМІ та в тому числі прес-служба самого Науково-Дослідницького Центру, спробували змістити акценти та вирвавши інформацію з контексту, фактично звинуватили націоналістів в прямій зацікавленності навколо цього питання, в першу чергу ніби Одеська Свобода в якійсь фантастичній змові з невідомою нам до сих пір стороною зібралася посунути діючого керівника установи і встановити якогось свого, з метою розпродати землю, яка належить інституту. Читать полностью…

4+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

До територіального сервісного центру № 5146 МВС України в Одеській області, що в місті Роздільна, звернувся 36-річний, мешканець Овідіопольського району, з приводу перереєстрації автомобіля «Мазда 323».

Чоловік придбав автівку за дорученням, наприкінці грудня минулого року у місті Києві. Після проведеної перевірки було з’ясовано, що доручення фіктивне. Читать полностью…

2+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Відповідно до інформації, яка розміщена на сайту публічних закупівель PROZORRO, оголошено про проведення відкритих торгів для пошуку виконавця поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-1625 КПП Кучурган — Овідіополь.

Замовник Служба автомобільних доріг в Одеській області. Контактна особа Носуленко Анна Сергіївна +097 273 26 73 asnn@ukr.net. Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

19 травня завершився перший етап міжнародних антитерористичних навчань, які проходять з 15 до 25 травня на території Одеської області.

Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar