17 августа 2017 года в пгт Таирово состоялось открытие международного турнира. На матче присутствовал легендарный  украинский футболист, обладатель «Золотого мяча» — Игорь Беланов, а так же звезды украинского футбола: Виктор Зубков, Семен Альтман, Виктор Гришко, Вячеслав Астраханкин, Алексей Щербаков, Александр Никифоров.

Открывал турнир друг Игоря Беланова — председатель Таировского поселкового совета Хасаев Хасан Гарунович. Читать полностью…

Сегодня, на стадионе «Центральный», в пгт Таирово Овидиопольського района начался международный юношеский футбольный турнир «Кубок Игоря Беланова».

Турнир будет проходить с 17 по 23 августа.

Читать полностью…

Уважаемые соседи, сегодня была запланирована встреча Таировского главы — Хасаев Х.Г., замглавы — Брагаренко Ю.Г., представителей ЖК Радужный (присутствовали Матюшенко К., Марущак С., Бородай О., Костенко И. и активистка из Р-2) и ЖК Адмирал.

Последние на встречу не пришли. Акцентируем внимание на том, что Хасан Хасаев не поддерживает противоправных действий со стороны инвесторов Адмирала, а именно такими являются попытки перекрытия выезда, который является основной артерией для движения 30-тысячного района.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

В ночь с пятницы 11 августа на суботу 12 августа 2017 года, пайщики недостроенного жилого комплекса «Адмирал» перекрыли дорогу, которая идет от ул. Небесной Сотни к жилому масиву «Радужный».

Суть конфликта — дорога, которая идет от п-та Небесной Сотни (г. Одесса) к ж/м «Радужный» (Овидиопольский р-н) проложена через земельный участок 5123755800:01:001:0045, который принадлежит ООО «Гранит К», без согласования с собственником.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

07 серпня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд завершив розгляд справи за  адміністративним позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області та Державної міграційної служби України.

Заслухавши додаткові пояснення представників сторін та дослідивши наявні в справі письмові докази, суд постановив: у задоволенні адміністративного позову Хасаєву Х.Г. до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області, Державної міграційної служби України про визнання протиправним  та скасування висновку Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області №239/2016 р. за результатами службового розслідування щодо підстав оформлення паспорта громадянина України — відмовити в повному обсязі.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

26 липня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд продовжив розгляд справи за адміністративним позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним дій щодо проведення службового розслідування, визнання протиправним та скасування висновку щодо належності до громадянства України.

Під час судового засідання суд  приєднав до матеріалів справи докази, які витребовувались у минулому судовому засіданні, але ці докази, в основному, надав позивач, а ні відповідач, як того вимагав суд в минулому судовому засіданні.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

14 липня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд продовжив розгляд справи за адміністративним позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним дії щодо проведення службового розслідування, визнання протиправним та скасування висновку відносно належності до громадянства України.

Під час судового засідання Хасаєв Х.Г. предоставив на огляд оригінали документів, які 100% підтверджують, що він мав реєстрацію та проживав на території України, як мінімум з 1986 року. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

11 липня 2017 року відбулось засідання Одеської окружного суду Одеської області по справі №815/7480/16 від 27.12.2016 року за позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним дії щодо проведення службового розслідування, визнання протиправним та скасування висновку відносно належності до громадянства України.

Справа розглядається з грудня 2016 року і часто відкладалась за різними обставинами. Попереднє засідання, наприклад, було відкладено у зв’язку з мінуванням будинку адміністративного суду.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Рішенням №611-VII Таїровської селищної ради Овідіопольского району Одеської області на 20-ій сесії, VII скликання було затверджено тарифи на послуги з централізованого водопостачання, які надає КП ЖКП «Таїрове», які вступають в дію з 01.07.2017 року.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

07 червня 2017 року відбулось засідання Господарського суду Одеської області у справі про банкрутство ТОВ «Гранит К» який займався будівництвом ЖК «Адмірал» (вул. Гранітна,12 с. Лиманка (Мізікевича), Овідіопольського району).

В результаті розгляду справи винесено ухвалу, якою визнано неправомірними дії керуючого санацією, засновника та керівника ТОВ «Гранит и К» Гуріна Віктора Григоровича.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

06 червня 2017 року відбулась XVII сесія Сухолиманської сільської ради VII скликання на якої розглядалось питання про схвалення проекту рішення Таїровської селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Таке рішення підтримали більшість депутатів ради і після підписання головою вона набере чинність. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

2 июня в ННЦ «Институт виноградарства и виноделия им. В.Таирова» (что в одноименном пгт под Одессой) выбирали руководителя научного заведения.

Как и ожидалось, участники закрытого мероприятия, на котором не присутствовало районное и поселковое руководство, зато были гости — нардепы из парламентской группы «Партія «Відродження» Василий Гуляев (это его 140-й мажоритарный округ) и Антон Киссе (142-й округ), единогласно в лучших традициях застойных времен поддержали кандидатуру Вячеслава Всеволодовича Власова (48 голосов за из 48-ми). Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

В Одессе состоялся 2-й турнир на Кубок заслуженного мастера спорта Леонида Буряка.

В нем приняли участие команды, представляющие Одессу и Одесскую область. Овидиопольский район на турнире был представлен футбольным клубом «Таирово». Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

2 июня 2017 года, около 22:00 при выезде с пгт Таирова, автомобиль VolksWagen Toureg совершил столкновение с отбойником, съехав в кувейт и перевернулся на крышу автомобиля.

В результате ДТП никто не пострадал.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Сегодня 2 июня в 11-00 в здании ННЦ «ИНСТИТУТ ВИНОГРАДАРСТВА И ВИНОДЕЛИЯ им. В. Е. ТАИРОВА» по адресу пгт Таирово, ул. 40 леттия Победы, 27 должен был начаться конкурсный отбор на должность директора института. Однако в 9:32 на телефон 102 поступило сообщение о заминировании института.

На место выехала следственно-оперативная группа, спасатели и взрывотехники. Всех сотрудников института вывели на улицу на период проведения розыскных работ.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Нещодавно, в результаті оприлюдненої інформації в деяких місцевих ЗМІ, стосовно потрійного громадянства (українське-австрійське-російське!) громадянина України Власова В.В., який в данний момент займає посаду генерального директора НДІВіВ ім.В.Є.Таїрова, Одеська міська організація ВО Свобода справедливо звернулася до Президента України, Голови Державної міграційної служби України та міністра аграрної політики та продовольства України з вимогою перевірити відповідну інформацію та в разі її підтвердження позбавити громадянства України та займаної посади зазначеного громадянина згідно чинного законодавства України.

Після оприлюднення відповідного прес-релізу, деякі місцеві заангажовані ЗМІ та в тому числі прес-служба самого Науково-Дослідницького Центру, спробували змістити акценти та вирвавши інформацію з контексту, фактично звинуватили націоналістів в прямій зацікавленності навколо цього питання, в першу чергу ніби Одеська Свобода в якійсь фантастичній змові з невідомою нам до сих пір стороною зібралася посунути діючого керівника установи і встановити якогось свого, з метою розпродати землю, яка належить інституту. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

24 травня 2017 року голова Одеської міської організації ВО «Свобода» завернувся до Президента України з проханням перевірити інформацію про існування громадянства Російської Федерації та Австрії у директора На­ціонального наукового центру “Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова” Власова В’ячеслава Всеволодовича і у разі підтвердження цього лишити його громадянства України.

Також в селищі Таїрова Овідіопольського району Одеської області де знаходиться сам інститут почали розповсюджувати листівки з інформацією про це та про статки і бізнес Власова В.В., про що ми писала 24 травня. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

В усіх школах Овідіопольщини відбулися урочистості з нагоди Свята останнього дзвоника, який сповістив про завершення 2016-2017 навчального року. Особливим це свято стало для 340 випускників району, котрі в цей день прощаються із дитинством і стають на стежину дорослого самостійного життя.

Вже традиційно із завершенням навчального року учнів вітають представники влади, батьки. Начальники управлінь та відділів Овідіопольської райдержадміністрації вручили сертифікати 78 учням загальноосвітніх школу району на отримання стипендії за досягнення та значні успіхи у сфері освіти, культури, мистецтва та спорту. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

В селищі Таїрова Овідіопольського району Одеської області почали розповсювжувати листівки з інформацією про директора На­ціонального наукового центру “Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова” Власова В’ячеслава Всеволодовича.

На роздрукованих листах формату А4 розміщена інформація, відповідно до якої Власов В.В. має громадянство Російської Федерації та Австрії. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

На 19 мая на 10:15 было запланировано заседание суда по делу Хасан Хасаев против Управления миграционной службы в Одесской области.

Однако за 15 минут до начала заседания, поступил звонок о заминировании здания суда. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar