Рішенням №611-VII Таїровської селищної ради Овідіопольского району Одеської області на 20-ій сесії, VII скликання було затверджено тарифи на послуги з централізованого водопостачання, які надає КП ЖКП «Таїрове», які вступають в дію з 01.07.2017 року.

Читать полностью…

1+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

07 червня 2017 року відбулось засідання Господарського суду Одеської області у справі про банкрутство ТОВ «Гранит К» який займався будівництвом ЖК «Адмірал» (вул. Гранітна,12 с. Лиманка (Мізікевича), Овідіопольського району).

В результаті розгляду справи винесено ухвалу, якою визнано неправомірними дії керуючого санацією, засновника та керівника ТОВ «Гранит и К» Гуріна Віктора Григоровича.

Читать полностью…

9+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

06 червня 2017 року відбулась XVII сесія Сухолиманської сільської ради VII скликання на якої розглядалось питання про схвалення проекту рішення Таїровської селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Таке рішення підтримали більшість депутатів ради і після підписання головою вона набере чинність. Читать полностью…

6+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

2 июня в ННЦ «Институт виноградарства и виноделия им. В.Таирова» (что в одноименном пгт под Одессой) выбирали руководителя научного заведения.

Как и ожидалось, участники закрытого мероприятия, на котором не присутствовало районное и поселковое руководство, зато были гости — нардепы из парламентской группы «Партія «Відродження» Василий Гуляев (это его 140-й мажоритарный округ) и Антон Киссе (142-й округ), единогласно в лучших традициях застойных времен поддержали кандидатуру Вячеслава Всеволодовича Власова (48 голосов за из 48-ми). Читать полностью…

5+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

В Одессе состоялся 2-й турнир на Кубок заслуженного мастера спорта Леонида Буряка.

В нем приняли участие команды, представляющие Одессу и Одесскую область. Овидиопольский район на турнире был представлен футбольным клубом «Таирово». Читать полностью…

6+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

2 июня 2017 года, около 22:00 при выезде с пгт Таирова, автомобиль VolksWagen Toureg совершил столкновение с отбойником, съехав в кувейт и перевернулся на крышу автомобиля.

В результате ДТП никто не пострадал.

Читать полностью…

7+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Сегодня 2 июня в 11-00 в здании ННЦ «ИНСТИТУТ ВИНОГРАДАРСТВА И ВИНОДЕЛИЯ им. В. Е. ТАИРОВА» по адресу пгт Таирово, ул. 40 леттия Победы, 27 должен был начаться конкурсный отбор на должность директора института. Однако в 9:32 на телефон 102 поступило сообщение о заминировании института.

На место выехала следственно-оперативная группа, спасатели и взрывотехники. Всех сотрудников института вывели на улицу на период проведения розыскных работ.

Читать полностью…

4+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Нещодавно, в результаті оприлюдненої інформації в деяких місцевих ЗМІ, стосовно потрійного громадянства (українське-австрійське-російське!) громадянина України Власова В.В., який в данний момент займає посаду генерального директора НДІВіВ ім.В.Є.Таїрова, Одеська міська організація ВО Свобода справедливо звернулася до Президента України, Голови Державної міграційної служби України та міністра аграрної політики та продовольства України з вимогою перевірити відповідну інформацію та в разі її підтвердження позбавити громадянства України та займаної посади зазначеного громадянина згідно чинного законодавства України.

Після оприлюднення відповідного прес-релізу, деякі місцеві заангажовані ЗМІ та в тому числі прес-служба самого Науково-Дослідницького Центру, спробували змістити акценти та вирвавши інформацію з контексту, фактично звинуватили націоналістів в прямій зацікавленності навколо цього питання, в першу чергу ніби Одеська Свобода в якійсь фантастичній змові з невідомою нам до сих пір стороною зібралася посунути діючого керівника установи і встановити якогось свого, з метою розпродати землю, яка належить інституту. Читать полностью…

4+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

24 травня 2017 року голова Одеської міської організації ВО «Свобода» завернувся до Президента України з проханням перевірити інформацію про існування громадянства Російської Федерації та Австрії у директора На­ціонального наукового центру “Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова” Власова В’ячеслава Всеволодовича і у разі підтвердження цього лишити його громадянства України.

Також в селищі Таїрова Овідіопольського району Одеської області де знаходиться сам інститут почали розповсюджувати листівки з інформацією про це та про статки і бізнес Власова В.В., про що ми писала 24 травня. Читать полностью…

5+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

В усіх школах Овідіопольщини відбулися урочистості з нагоди Свята останнього дзвоника, який сповістив про завершення 2016-2017 навчального року. Особливим це свято стало для 340 випускників району, котрі в цей день прощаються із дитинством і стають на стежину дорослого самостійного життя.

Вже традиційно із завершенням навчального року учнів вітають представники влади, батьки. Начальники управлінь та відділів Овідіопольської райдержадміністрації вручили сертифікати 78 учням загальноосвітніх школу району на отримання стипендії за досягнення та значні успіхи у сфері освіти, культури, мистецтва та спорту. Читать полностью…

4+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

В селищі Таїрова Овідіопольського району Одеської області почали розповсювжувати листівки з інформацією про директора На­ціонального наукового центру “Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова” Власова В’ячеслава Всеволодовича.

На роздрукованих листах формату А4 розміщена інформація, відповідно до якої Власов В.В. має громадянство Російської Федерації та Австрії. Читать полностью…

8+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

На 19 мая на 10:15 было запланировано заседание суда по делу Хасан Хасаев против Управления миграционной службы в Одесской области.

Однако за 15 минут до начала заседания, поступил звонок о заминировании здания суда. Читать полностью…

5+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

11 травня 2017 року нарешті відбулось перше засідання суду по справі Хасаєв Хасан Гарнович проти державної міграційної служби України в Одеській області. Що переможе, здоровий глузд або безумство? Відповіді поки немає, засідання перенесено на 19 травня. Однак не все так безнадійно. Перед засіданням адвокат позивача надав деякі пояснення:

Ми вже писали, про те, що державної міграційної служби в Одеській області визний недійсним та таким, що підлягає вилученню та знищенню паспорт громадянина Україна Хасаєва Хасана Гаруновича. Читать полностью…

7+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

28 квітня 2017 року об 11 год. 15 хв. на пункт зв’язку частини ДПРЧ-30 Овідіопольського районного сектору надійшло повідомлення про те, що за адресою смт. Таїрово, приблизно 350 м від вул. Молодіжна, 36, в напрямку с. Сухий Лиман під час земельних робіт було виявлено авіаційну бомбу, часів Другої Світової війни.

Спільно з Овідіопольським відділом поліції ГУ НП України в Одеській області організовано охорону місця знахідки ВНП до прибуття групи піротехнічних робіт та встановлено огородження і попереджувальні знаки навколо вибухонебезпечного предмету.

Читать полностью…

2+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Підрахувати точну кількість судових засідань, де були розглянути підсумки голосування виборів Таїровського селищного голови, які відбулись в жовтні 2015 року не візьметься ніхто. Цих засідань було така кількість, що напевно і сам переможець цих виборів Хасан Гарунович Хасаєв вже збився з підрахунку. Здавалося, що пройшовши всі етапи по кілька разів, більше до цього питання судова система України не повернеться до наступних виборів. Але не тут-то було.

Після невдалих спроб в судовому порядку відмінити підсумки голосування, команда Сергія Обертуна вирішила відмінити “існування” самого переможця виборів. В боротьбу за “кресло” Таїровського селищного голови включилась державна міграційна служба України, яка просто взяла і “скасувала” паспорт Хасаєва Х.Г.

Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Шерер Володимир Олександрович — доктор сільськогосподарських наук, професор, головний науковий співробітник відділу розсадницьтва та розмноження винограду НАЦІОНАЛЬНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ “ІНСТИТУТ ВИНОГРАДАРСТВА І ВИНОРОБСТВА ІМЕНІ В.Є. ТАЇРОВА” — науковий центр досліджень в галузі виноградарства та виноробства, створений у 1905 році, як наукова станція Василем Єгоровичем Таїровим.

Читать полностью…

2+

Відповідно до наказу Президента Національної Академії аграрних наук України від 7 лютого 2017 року Гадзало Ярослава Михайловича у стінах Інституту виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова 14 березня проходив конкурс на посаду директора ДУ «Дослідне господарство ім. Суворова«, яке розташоване в селі Оксамітове Болградського району Одеської області. Заявку на участь в конкурсі подало 14 осіб.

За рішенням першого засідання комісія відібрала 7 кандидатур. Друге засідання проходило у закритому режимі.  Читать полностью…

2+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Футбольный Клуб «Таирово» проводит набор детей от 4-х лет. Индивидуальный подход к каждому ребенку и современные методы обучения.

Тренировки проводят лицензированные тренера с дипломами от C до Pro. Тренировки проводятся на футбольном поле с натуральным газоном высочайшего уровня. Стадион оборудован раздевалками, душевыми и своим тренажерным залом. Также на базе футбольной школы присутствует площадка с искусственным покрытием для мини-футбола. Участие в чемпионате города Одессы, во всеукраинских и международных турнирах. Читать полностью…

1+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

3 березня в селищі Таїрова з автомобіля Daewoo Lanos невідомими особами були вкрадені всі чотири колеса.

Читать полностью…

1+

Сьогодні учневі 3-Б класу Таїровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Овідіопольського району прямо під час занять стало погано і піднялась температура до 39°.

Медичний працівник школи, після огляду дитини, викликав швидку медичну допомогу.

Читать полностью…

3+