После нашего сюжета от 4 мая о том, что ОВИДИОПОЛЬСКОЕ «СИЛЬПО» ТОРГУЕТ ЧЕРВИВЫМИ ЯЙЦАМИ!, основанного на информации от нашего читателя Виталия Панасевича мы обратились за разъяснениями к начальнику управления госпродпотреб службы в Овидиопольском районе Комарову П.Б. и к управляющему магазина «Сильпо» в Овидиополе Бобровской Л.Е.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

3 мая 2017 года, приблизительно в 19:30 наш читатель Виталий Панасевич совершал покупки в магазине «Сильпо», который находится в самом центре поселка Овидиополь по улице Т.Шевченка,228. Внимание Виталия привлекли яйца, которые продаются на первом этаже магазина, облепленные червяками, неизвестного вида.

Он все снял на свой мобильный телефон и позвал охрану магазина.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Управлінням  Держпродспоживслужби в Овідіопольському районі за  адресою: Одеська область, Овідіопольський район, смт. Овідіополь, вул. Суворова, 83 проводиться державна реєстрація   потужностей операторів ринку харчових продуктів, які  провадять діяльність з метою або без мети отримання прибутку, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів (зберігання, реалізація, виробництво  харчових продуктів та продуктові магазини, ресторани, бари,  кафе, піцерії, тощо) з метою реалізації ст.25 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів та норм наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 року за №39 Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам”, зареєстрований в Мінюсті 12 березня 2016 року за №382/28512.


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

За даними дослідження, яке протягом 9 місяців 2016 р. проводило ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів», з 34 зразків вершкового масла від різних виробників тільки 9 виявилися зроблені з молочних жирів. З 41 торгової марки сметани, фальсифікатом виявилося 9 зразків, або 22%.

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be_%d0%bc%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%ba%d0%be

Згідно з інформацією організації, 74% зразків солодковершкового масла, відібраних в торгових мережах Києва, Полтави, Львова та Одеси, в різній степені містили немолочні жири невідомого походження. Деякі упаковки з невідомим продуктом всередині навіть маркувалися знаками ДСТУ та ТУ. До речі, ще на початку року бракувалося тільки 40% вершкового масла, а 60% припадало на доброякісний продукт. Сметану влітку підробляли частіше, ніж взимку, коли молочна сировина в дефіциті. Вміст немолочного жиру в сметані коливався від 5% до 100%. Читать полностью…

Автор: Redaktor | 22.06.2016 в 11:23 | Рубрики: Харчування

Діана Юшенко.

От, нарешті, і до нас дійшла мода на здоровий спосіб життя. Стало модно ходити в спортзал, бігати,  і, якщо не їздити, то принаймні мати велосипед. Звичайно, здорове харчування теж в моді. Але на жаль, все що входить в моду, люди схильні доводити до абсурду. Те саме і зі «здоровим харчуванням». Люди починають 5 разів на день їсти лише варену курячу грудку з гречкою. Але це не зорове харчування, це дієта! А вона закінчиться, як будь-яка інша дієта,- зривом і зайвою вагою.

01

Здорове харчування, насамперед, має бути збалансованим. Організму потрібні білки, вуглеводи, жири. Якщо Ви щось йому не додаєте, він обов’язково «помститься» Вам. Харчування має бути різноманітним.

Читать полностью…