14 серпня 2017 року відбулось судове засідання за адміністративним позовом Проскуровського Володимира Петровича до Овідіопольської районної ради про визнання недійсним та скасування рішення №240-VII від 07 червня 2017 року, яким припинено дія його контракту на посаді директора КП «Палац спорту».

Овідіопольська районна рада в своїх запереченнях наполягала на тому, що даний позов не підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства, тому справу необхідно закрити.

Читать полностью…

В ночь с пятницы 11 августа на суботу 12 августа 2017 года, пайщики недостроенного жилого комплекса «Адмирал» перекрыли дорогу, которая идет от ул. Небесной Сотни к жилому масиву «Радужный».

Суть конфликта — дорога, которая идет от п-та Небесной Сотни (г. Одесса) к ж/м «Радужный» (Овидиопольский р-н) проложена через земельный участок 5123755800:01:001:0045, который принадлежит ООО «Гранит К», без согласования с собственником.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

08 серпня 2017 року в Овідіопольському районному суді Одеської області прошло судове засідання по справі №509/1204/17 на якому розглядались матеріали кримінального провадження №12017160380000124 за обвинуваченням Павлова Олександра Михайловича, 1984 р.н., у скоєні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.121 Кримінального Кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого Павлова Дениса Вікторовича.

Судове засідання прошло за участтю головуючого суді Кочко В.К., секретаря Савченко, прокурора Тимошевського, захисника потерпілої адвоката Пушкаренко, захисника обвинуваченого адвоката Загорнюка.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

8 серпня 2017 року в Овідіопольському районному суді Одеської області відбулось підготовче засідання з розгляду кримінальної справи по обвинуваченню колишнього директора комунального підприємства «Палац спорту», депутата Овідіопольської селищної ради Проскуровського В.П. в отриманні неправомірної вигоди.

На засіданні був присутній сам обвинувачений, його захисники, ми та представники громадськості. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

07 серпня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд завершив розгляд справи за  адміністративним позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області та Державної міграційної служби України.

Заслухавши додаткові пояснення представників сторін та дослідивши наявні в справі письмові докази, суд постановив: у задоволенні адміністративного позову Хасаєву Х.Г. до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області, Державної міграційної служби України про визнання протиправним  та скасування висновку Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області №239/2016 р. за результатами службового розслідування щодо підстав оформлення паспорта громадянина України — відмовити в повному обсязі.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

26 липня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд продовжив розгляд справи за адміністративним позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним дій щодо проведення службового розслідування, визнання протиправним та скасування висновку щодо належності до громадянства України.

Під час судового засідання суд  приєднав до матеріалів справи докази, які витребовувались у минулому судовому засіданні, але ці докази, в основному, надав позивач, а ні відповідач, як того вимагав суд в минулому судовому засіданні.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

27 липня 2017 року повинно було відбутись друге судове засідання за адміністративним позовом Проскуровського Володимира Петровича до Овідіопольської районної ради, КП «Палац спорту» про визнання недійсним звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Відповідно до ухвали від 03.07.2017 року по справі №509/2302/17 справа було призначено на 13 годину 30 хвилин. Суддя по справі — Бочаров А.І.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

27 липня 2017 року повинно було відбутись судове засідання за адміністративним позовом Проскуровського Володимира Петровича до Овідіопольської районної ради про визнання недійсним та скасування рішення №240-VII від 07 червня 2017 року, яким припинено дія його контракту на посаді директора КП «Палац спорту».

Відповідно до ухвали від 03.07.2017 року по справі №509/2304/17 справа було призначено на 13 годину. Суддя по справі — Бочаров А.І.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Депутат Овідіопольської районної ради Юрій Нікітінський вийшов на свободу під заставу 480 тис.грн.

Як нам повідомив сам Юрій, грошові кошти йому допомогли зібрати його партія «Опозиційний блок» та родичи.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

19 и 20 июля 2017 года в апелляционном суде Одесской области была рассмотрена апелляция депутата Овидиопольской районной рады Одесской области Юрия Никитинского на определение Приморского районного суда города Одессы о содержании его под стражей на срок 2 месяца с возможностью внесения залога в сумме в сумме 972 тыс. 800 грн., что составляет 608 размеров прожиточного минимума.

В результате рассмотрения, коллегия судей Одесского апелляционного суда Одесской области в составе Кадегроб А.И., Прибулова В.Н и Копица О.В. приняла решение, которым частично удовлетворила прошение подозреваемого Юрия Никитинского оставив его под арестом, однако уменьшив сумму залога до 480 тыс., что составляет 300 размеров прожиточного минимума. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

На данный момент происходит рассмотрение апелляционной жалобы депутата ОВИДИОПОЛЬСКОЙ РАЙРАДЫ ЮРИЯ Никитинского на ухвалу Приморского суда о его содержании под стражей.

Юрий Никитинский просит суд применить к нему меру пресечения — домашний арест.  Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

14 липня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд продовжив розгляд справи за адміністративним позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним дії щодо проведення службового розслідування, визнання протиправним та скасування висновку відносно належності до громадянства України.

Під час судового засідання Хасаєв Х.Г. предоставив на огляд оригінали документів, які 100% підтверджують, що він мав реєстрацію та проживав на території України, як мінімум з 1986 року. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

12 июня 2017 года в Приморском районном суде г. Одессы состоялось заседание суда где было рассмотрено представление следователя на заключения под арест Юрия Никитинского. В качестве альтернативы, следователь предлагал применить залог в сумме 5 млн.920 тыс.грн., что составляет 3700 размеров прожиточного минимума.

Защита просила домашний арест. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

11 липня 2017 року відбулось засідання Одеської окружного суду Одеської області по справі №815/7480/16 від 27.12.2016 року за позовом Хасаєва Хасана Гаруновича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним дії щодо проведення службового розслідування, визнання протиправним та скасування висновку відносно належності до громадянства України.

Справа розглядається з грудня 2016 року і часто відкладалась за різними обставинами. Попереднє засідання, наприклад, було відкладено у зв’язку з мінуванням будинку адміністративного суду.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Сегодня, 12 июля 2017 года Прокуратура Одесской области сообщила о подозрении в совершении преступления предусмотренного ч.5 ст.191 УК Украины депутату Овидиопольской районной рады Юрию Никитинскому. Санкция по этой статье предусматривает от 7 до 12 лет заключения.

Юрия Никитинского подозревают в организации группы лиц, которая присваивала имущество, а именно социальные выплаты управления соцобеспечения Овидипольского района, в особо крупных размерах. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Сегодня, 11 июля 2017 года в Овидиопольском районном суде Одесской области продолжилось рассмотрение гражданского дела №509/3883/15 по иску Логуненок Дианы Валерьевны к Деревинской Ольге Александровне.

Но заседание, к сожалению, в который раз не состоялось по причине неявки органа опеки и опекунства Овидиопольской райадминистрации. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

10 липня 2017 року колегія суддів Одеського апеляційного господарського суду у складі головуючого судді Філінюка І.Г., суддів: Величко Т.А., Богатиря К.В. провела засідання з розгляду апеляційної скарги керуючого санацією Товариства з обмеженою відповідальністю «Гранит К» Гуріна В.Г.

З сьогоднішнього дня “чарівник” у вигляді арбітражного керуючого змінений офіційно.
Тобто, Гунін В.Г.  на ТОВ «Граніт К» умовно кажучи вже “ніхто”. Побажаємо удачі всім пайовикам і будемо сподіватися, що зараз їм усім вдасться привести реального інвестора та закінчити це будівництво. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

07 червня 2017 року відбулось засідання Господарського суду Одеської області у справі про банкрутство ТОВ «Гранит К» який займався будівництвом ЖК «Адмірал» (вул. Гранітна,12 с. Лиманка (Мізікевича), Овідіопольського району).

В результаті розгляду справи винесено ухвалу, якою визнано неправомірними дії керуючого санацією, засновника та керівника ТОВ «Гранит и К» Гуріна Віктора Григоровича. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

03 липня 2017 року в Овідіопольському суді Одеської області у відкритому судовому продовжилося слухання матеріалів кримінального провадження по обвинуваченню громадянки Демченко Ірини Романівни за ч.1 ст.286 КК України за порушення правил безпеки дорожного руху, яке спричинило тілесні ушкодження середньої тяжкості Даші Медної.

На судовому засіданні була заслухана свідок Горбачьова Валентина Василівна, яка розповіла про обставини того дня. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

На 22 червня 2017 року по справі №509/1456/17 був запланований розгляд кримінального провадження за звинуваченням Прилиманського сільського голови Баштана Михайло Володимировича за звинуваченням у скоєнні злочину, передбаченому ч.3 ст.368 Кримінального Кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Справу було відкладено з причини не явки другого законного представника обвинуваченого.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar