На 22 червня 2017 року по справі №509/1456/17 був запланований розгляд кримінального провадження за звинуваченням Прилиманського сільського голови Баштана Михайло Володимировича за звинуваченням у скоєнні злочину, передбаченому ч.3 ст.368 Кримінального Кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Справу було відкладено з причини не явки другого законного представника обвинуваченого.

Читать полностью…

2+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

21 червня 2017 року суддя Овідіопольського районного суду Одеської області Кочко В.К. розглянув у попередньому судовому засіданні по справі №509/1204/17 матеріали кримінального провадження №12017160380000124 за обвинуваченням Павлова Олександра Михайловича, 1984 р.н., у скоєні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.121 Кримінального Кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого Павлова Дениса Вікторовича.

На судовому засіданні були присутні потерпіла Мартинюк Любовь Петрівна, її адвокат Пушкаренко Володимир Максимович, обвинувачений Павлов Олександр Михайлович, його адвокат Загарнюк Денис Анатолійович, прокурор Білоціценко, родичи сторін та мешканці села Новоградківка. В ході засідання вирішувалось питання призначення справи до розгляду та обрання міри запобіжного заходу Олександру Павлову.

Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

07 червня 2017 року відбулось засідання Господарського суду Одеської області у справі про банкрутство ТОВ «Гранит К» який займався будівництвом ЖК «Адмірал» (вул. Гранітна,12 с. Лиманка (Мізікевича), Овідіопольського району).

В результаті розгляду справи винесено ухвалу, якою визнано неправомірними дії керуючого санацією, засновника та керівника ТОВ «Гранит и К» Гуріна Віктора Григоровича.

Читать полностью…

9+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

23 травня в Овідіопольському суді Одеської області у відкритому судовому продовжилося слухання матеріалів кримінального провадження по обвинуваченню громадянки Демченко Ірини Романівни за ч.1 ст.286 КК України за порушення правил безпеки дорожного руху, яке спричинило тілесні ушкодження середньої тяжкості Даші Медної.

На засіданні, з дозволу матери, була допитана потерпіла. Читать полностью…

5+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

11 травня 2017 року нарешті відбулось перше засідання суду по справі Хасаєв Хасан Гарнович проти державної міграційної служби України в Одеській області. Що переможе, здоровий глузд або безумство? Відповіді поки немає, засідання перенесено на 19 травня. Однак не все так безнадійно. Перед засіданням адвокат позивача надав деякі пояснення:

Ми вже писали, про те, що державної міграційної служби в Одеській області визний недійсним та таким, що підлягає вилученню та знищенню паспорт громадянина Україна Хасаєва Хасана Гаруновича. Читать полностью…

7+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

До нас звернулась мешканка села Новоградківка Овідіопольського району Котова Валентина Вікторівна зі своєю проблемою.

30 червня 2016 року у неї померла племінниця у віці 28 років. Після її смерті залишились троє неповнолітних діточок 2006, 2008 і 2013 років народження. Читать полностью…

7+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

7 квітня в Овідіопольському суді Одеської області у відкритому судовому слухались матеріали кримінального провадження по обвинуваченню громадянки Демченко Ірини Романівни за ч.1 ст.286 КК України за порушення правил безпеки дорожного руху, яке спричинило постраждалої тілесні ушкодження середньої тяжкості, а також цивільні позови від Одеської міської лікарні та законних представників Даші Медної.

На засіданні було ухвалений наступний порядок розгляду справи: Читать полностью…

9+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

16 червня 2016 року суддя Октябрського районного суду м. Полтави Наталія Тимошенко розглянувши цивільну справу за заявою громадянки України, де заінтересованою особою виступав державний орган України — Центральний відділ Державної реєстрації актів цивільного стану м. Полтави, про встановлення факту смерті її брата в м. Донецьк, у своєму рішенні визнала приналежність міста Донецьк до так-званої “Донецької народної республіки”.

Рішення суду внесено до єдиного реєстру судових рішень України за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/59182372. Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

4 квітня 2017 року Апеляційний суд Одеської області залишив без змін рішення Приморського суду міста Одеси, яким Прилиманський сільській голова Баштан Михайло Володимирович був відсторонений від посади до 17 травня 2017 року.

Нагадаємо, що з першої спроби у прокуратури не вийшло відсторонити Баштана М.В. Але після зібрання додаткових доказів суд погодився з позицією прокуратури.

Читать полностью…

4+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

4 квітня в Апеляційному суді Одеської області відбудеться слухання апеляційної скарги голови Прилиманської сільської ради на рішення Приморського суду міста Одеси, якім його відсторонено від посади голови на два місяця.

Слухання скарги відбудеться о 9:30 год. Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Первые эмоции улеглись, давайте попробуем разобраться, что произошло и как в такую ситуацию попал именно Владимир Проскуровский? На «шо» ему не «фатало»?

Всем почитателям Владимира хочу сообщить принеприятную новость — человек, дававший ему взятку, пытался сделать это не только во Дворце спорта. Достоверно известно, что он — директор ООО «Голд Грейн» Лысенко Павел Станиславович, трижды (3 раза!!!) до этого был в поселковом совете на приеме у головы Лидии Ивановны Савельевой, и раз все его приходы завершились тишиной, значить голова “не клюнула” на его «Золотые зерна»¹. Читать полностью…

8+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

30 марта состоялось судебное заседание по рассмотрению представление следователя по отстранению от должности директора КП «Дворец спорта» им. Дукова Проскуровского В.П.

Заседание вел тот же судья, что и рассматривал представление о выборе меры пресечения — Семенов Олег Анатольевич. Началось же заседание с того, что адвокат подозреваемого Проскуровского В.П. выступила категорически против проведения видеосъемки судебного заседания нашим изданием. Читать полностью…

4+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

29 марта 2017 года состоялось заседание Ильичевского городского суда Одесской области в городе Черноморск на котором было рассмотрено представление следователя о принятии меры пресечения в виде “содержания под стражей” к директору коммунального предприятия “Дворец спорта им. Дукова” смт Овидиополь Проскуровскому Владимиру Петровичу, которого подозревают в получении неправомерной выгоды в сумме 200 $ США за заключение договора на аренду 1 м² помещения дворца спорта, для установки терминала.

По результатам заседания, суд принял решение отказать прокуратуре в избрании меры пресечения — “заключение под стражу” и применил меру пресечения “домашний арест”.  Читать полностью…

5+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

20 березня 2017 року мешканка Овідіополю, Альона Голубович запросила нас на судове засідання, яке відбулось в Апеляційному суду Одеської області щодо неправомірного, на її думку, виселення. 12.05.2015 року суддя Овідіопольського районного суду Бочаров А.І. по справі №509/1191/15-ц постановив примусово виселити її з 56/100 будинку за адресом смт. Овідіополь вул. Пушкинська,4. Але її чоловік Сергій Сурмач не погодилась з цим і подав апеляційну скаргу. Що відбувалось на першому засіданні, дивиться в нашому сюжеті.

Як можно побачити з сюжету, суд не забажав розглядати справу без представника виконавчої служби і відклав засідання на травень місяць. Але від виконавчої служби є лист в якому вони нібито визнають, що реалізація майна пройшла незаконно. Читать полностью…

3+

29 листопада продовжилося судове засідання по справі №1-7/158-09-3124 про банкрутство ТОВ «Граніт К». Всі чекали на затвердження нового складу кредиторів та заміну керуючого санацією.

На прохання одного з інвесторів, засідання розпочалось з хвилини мовчання, за померлими інвесторами, які не дожили до сьогоднішнього дня. Читать полностью…

1+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

22 листопада відбулось судове засідання по справі №1-7/158-09-3124 про банкрутство ТОВ «Граніт К». Після зборів кредиторів по банкрутству ТОВ «Гранит К», яке ми висвітлювали на своєму сайті, необхідно затвердити новий склад кредиторів та розглянути клопотання про заміну керуючого санацією.

На засіданні були заслухані звіти керуючого санацією і розпорядника майна. Читать полностью…

0

9 листопада 2016 року відбулись загальні збори кредиторів ТОВ «Граніт К» на території Великодолинського заводу ЗБК за адресом: Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Залізнична, 113. На зборах було присутні 58 кредиторів, які мають 23’499 голоси.

Збори відбулись у зв’язку з тим, що комітет кредиторів на протязі 11 місяців проявив повну бездіяльність по реалізації плану санації, не зміг проконтролювати управляючого санацією Гурина Віктора Григоровича, колишнього директора ТОВ «Гранит К» і не знайшов інвестора для завершення будівництва ЖК «Адмирал». Для прийняття рішення на зборах необхідно було 11’750 голосів. Читать полностью…

0

13 вересня 2016 року, в Одеському Апеляційному адміністративному суду відбувся розгляд апеляційної скарги Великодолинської селищної ради на Постанову Овідіопольського районного суду по справі №509/3512/15-а від 27.07.2016 року, яким частково був задоволений позов громадянки Рисич Л.В. до Великодолинської селищної ради.

Своєю Постановою від 13.09.2016 року Одеський Апеляційний адміністративний суд скаргу Великодолинскої селищної ради задовольнив ті прийняв нове рішення по справі яким у задоволені позовних вимог Рисич Л.В. було відмовлено повністю.

Читать полностью…

0

Сьогодні, 8 вересня 2016 року, відбулось чергове судове засідання по справі «Долженков та інші» так звана справа «2 травня«. Звинувачуються більше 20-х осіб за ч.2 ст.294 КК України «Організація масових заворушень, що призвели до загибелі людей або до інших тяжких наслідків«, п’ятеро з яких перебувають під арештом. Перед засіданням ми взяли коротеньке інтерв’ю у лідера Правого сектору Сергія Стерненко, якій слідкую за цією справою з самого початку та так казати «в теме».

Під вартою перебувають Долженков, як безпосередній організатор подій 02 травня, Закаулов, громадянин РФ, Нефедов, громадянин РФ, Корчинський і Гоменюк. Читать полностью…

0

Сьогодні на засіданні Овідіопольського районного суду Одеської області прийнято рішення про накладанню арешту конфіскованих документів на будівництві ЖК «Адмірал» і прилучення їх до слідства щодо розслідування недобудованого ЖК «Адмірал».

вкладчики_0001

Трохи передісторії: Читать полностью…

0