13 вересня 2016 року, в Одеському Апеляційному адміністративному суду відбувся розгляд апеляційної скарги Великодолинської селищної ради на Постанову Овідіопольського районного суду по справі №509/3512/15-а від 27.07.2016 року, яким частково був задоволений позов громадянки Рисич Л.В. до Великодолинської селищної ради.

Своєю Постановою від 13.09.2016 року Одеський Апеляційний адміністративний суд скаргу Великодолинскої селищної ради задовольнив ті прийняв нове рішення по справі яким у задоволені позовних вимог Рисич Л.В. було відмовлено повністю.

Читать полностью…

«Закрой рот и не гавкай» — именно так можно охарактеризовать резолютивную часть решения Овидиопольского районного суда Одесской области по делу №509/3512/15-а по иску гражданки Рысыч Л.В.

Суд удовлетворил иск в части отмены тарифов для населения, но не удовлетворил в части бюджетных организаций и других предприятий. Читать полностью…

14 липня в Овідіопольському районному суді відбулось чергове засідання суду по розгляду позову мешканки с.Великодолинське Рисич Л.В. до Великодолинської селищної ради. В позові Рисич вимагає відмінити прийняті тарифи на водопостачання та водовідведення, як такі, що затверджені Великодолинською селищною радою з порушенням норм діючого законодавства.

Читать полностью…

23 червня в Овідіопольському районному суді відбулось чергове засідання суду по розгляду позову мешканки с.Великодолинське Рисич Л.В. до Великодолинської селищної ради. В позові Рисич вимагає відмінити прийняті тарифи на водопостачання та водовідведення, як такі, що затверджені Великодолинською селищною радою з порушенням норм діючого законодавства.

На судове засідання з’явилась позивачка з представником Сергієм Єрмошкіним та представник відповідача юрист Сергій Лук’ян , але засідання відклалось. Суддя Кіріченко П.Л. відклав справу на підставі п.3 ч.1 ст.171 КАС: Читать полностью…