Як повідомляє сайт Одеської міської ради, за повідомленням Гідрометцентру Чорного та Азовського морів, сьогодні по Одеській області очікується подальше посилення північно-східного вітру до 25-30 м / сек.

За шкалою Бофорта 30 метрів в секунду — це 11 балів, що характеризується на морі, як “Жорстокий шторм”, а на суші “Великі руйнування”.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

20-21 квітня 2017 року у межах Одеської області очікуються складні погодні умови. Вдень 20-го і вночі з 20-го на 21-ше сильний дощ, місцями дуже сильний, у північній частині області місцями сніг.

Посилення північного вітру 17-22 м/с, вночі температура повітря опуститься до 00С, -30С, вдень +4 — +90С. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

За прогнозами синоптиків протягом усього дня в Овідіополі утримається хмарна погода. Вранішній дощ удень посилився і продовжуватиме йти до самого вечора. Перші наслідки вже помітні. Близко 12 години на вул. Одеська в районі буд.№7 повалено дерево.

p61012-122748

Водії будьте уважні. Дерево лежить на проїжджій частині дороги якраз в районі крутого повороту. Читать полностью…

20 сентября, Одесскую область накрыл мощный ливень с ветром. Это внесло определенные коррективы в жизнь овидиопольчан, создав им некоторые неудобства.

img_6120

В Одессе выпало 86 мм осадков. Больше всего осадков выпало в городе Белгород-Днестровском, 120 мм. Читать полностью…