07 червня 2017 року відбулось засідання Господарського суду Одеської області у справі про банкрутство ТОВ «Гранит К» який займався будівництвом ЖК «Адмірал» (вул. Гранітна,12 с. Лиманка (Мізікевича), Овідіопольського району).

В результаті розгляду справи винесено ухвалу, якою визнано неправомірними дії керуючого санацією, засновника та керівника ТОВ «Гранит и К» Гуріна Віктора Григоровича.

Читать полностью…

9+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

29 листопада продовжилося судове засідання по справі №1-7/158-09-3124 про банкрутство ТОВ «Граніт К». Всі чекали на затвердження нового складу кредиторів та заміну керуючого санацією.

На прохання одного з інвесторів, засідання розпочалось з хвилини мовчання, за померлими інвесторами, які не дожили до сьогоднішнього дня. Читать полностью…

1+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

22 листопада відбулось судове засідання по справі №1-7/158-09-3124 про банкрутство ТОВ «Граніт К». Після зборів кредиторів по банкрутству ТОВ «Гранит К», яке ми висвітлювали на своєму сайті, необхідно затвердити новий склад кредиторів та розглянути клопотання про заміну керуючого санацією.

На засіданні були заслухані звіти керуючого санацією і розпорядника майна. Читать полностью…

0

9 листопада 2016 року відбулись загальні збори кредиторів ТОВ «Граніт К» на території Великодолинського заводу ЗБК за адресом: Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Залізнична, 113. На зборах було присутні 58 кредиторів, які мають 23’499 голоси.

Збори відбулись у зв’язку з тим, що комітет кредиторів на протязі 11 місяців проявив повну бездіяльність по реалізації плану санації, не зміг проконтролювати управляючого санацією Гурина Віктора Григоровича, колишнього директора ТОВ «Гранит К» і не знайшов інвестора для завершення будівництва ЖК «Адмирал». Для прийняття рішення на зборах необхідно було 11’750 голосів. Читать полностью…

0

Сьогодні на засіданні Овідіопольського районного суду Одеської області прийнято рішення про накладанню арешту конфіскованих документів на будівництві ЖК «Адмірал» і прилучення їх до слідства щодо розслідування недобудованого ЖК «Адмірал».

вкладчики_0001

Трохи передісторії: Читать полностью…

0