Наш источник из Ивановки сообщает подробности:
15 ноября на web-сайте Одесской областной государственной администрации появилось заявление, что главы райгосадминистраций “команды реформаторов” готовы сложить полномочия после назначения нового главы ОГА.

15057824_331870780526972_531422969_n

Интересно, что среди глав райгосадминистраций была замечена заместитель главы Ивановской райгосадминистрации Татьяна Новикова, Читать полностью…

Наш источник из Ивановского района передает:

Много было ранее написано об управленческом “таланте” 24-летней исполняющей обязанности главы Ивановской райгосадминистрации Татьяны Новиковой.

%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b0_%d0%b2_%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d0%b7%d0%b0%d0%bb%d0%b5

Но, к сожалению, с этой всей конструктивной критики, выводов она не делает совсем. Можно говорить и писать очень много. Но, возьмем для примера события и итоги ее работы последней недели. Чтобы не грузить читателя всеми бюрократическими проволочками, изложим суть на языке понятном обывателю. Читать полностью…

  1. Балтської районної державної адміністрації Одеської області – переможець Кацмаз Роман Васильович.
  2. Іванівської районної державної адміністрації Одеської області – переможець Лобач Віктор Іванович
  3. Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області – переможець Кюссе Іван Георгійович.

За нашої інформацією, конкурси на відбір голів Овідіопольської і Білгород-Дністровської адміністрації визнані такими, що не відбулись, у зв’язку з невизначенням переможця.

Джерело: Національне агенство України з питань державної служби

Сьогодні, 22 вересня на своєї сторінки у Facebook виконуюча обов’язки голови Іванівської районної державної адміністрації Тетяна Новікова опублікувала заяву про складання повноважень.

%d0%b7%d0%b0%d1%8f%d0%b2%d0%b0_%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b0

заява Новікової Г.О. про складання повноважень

У своєму пості вона повідомила:

«Інколи в житті наступають такі моменти, коли доводиться приймати вольове та кардинальне рішення. Настав такий етап і в моєму житті.

Я прийняла рішення залишити посаду в.о. голови Іванівської районної державної адміністрації Одеської області. Це рішення далося мені нелегко.

За неповний рік моєї роботи вдалося запровадити систему електронних закупівель «Prozzoro», що призвело до економії бюджетних коштів та знизило рівень корупції, удосконалити систему документообігу, зробити роботу адміністрації більш відкритою та доступною для мешканців району.
Зробила все можливе, щоб процес реформи децентралізації пройшов максимально прозоро і враховував інтереси людей.
Також ремонт дороги загального значення Р-16-17 Іванівка-Петрівка та місцевого значення Павлинка-Лізинка.

Я побувала у населених пунктах, які за весь час існування незалежної України не відвідав жодний з очільників району. Мені вдалося відверто поспілкуватися з людьми, які вже втратили будь-яку довіру до влади та надію бути почутими. Їхня відвертість та щирість щодня надавали мені сил та наснаги боротися з рудиментами старої системи – діячами районного масштабу, які звикли розглядати будь-що і будь-кого лише як засіб для задоволення власних потреб та потреб своєї родини. Читать полностью…

В останньому номері газети Одеської обласної ради в розділі «З редакційної пошти» викладено звернення керівників навчальних закладів Іванівського району Одеської області до заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Бобровської Соломії Анатоліївні.

фото_Соломия

заступник голови Одеської ОДА Бобровська С.А.

Читать полностью…

Все директора Ивановского района школ написали жалобу на исполняющего обязанности главы райгосадминитсрации Татьяну Новикову в Одесскую областную государственную администрацию.

фото_0004

Временно исполняющая обязанности главы Ивановской районной администрации Татьяна Новикова

«Псевдо-Гламурная» и.о. главы Татьяна Новикова бьет все рекорды в одиозности и эпатажности.  Снова скандалы. И вновь штормит и лихорадит сферу образования.

Читать полностью…