Село Надлиманське Овідіопольського району, напевно, скоро увійде до Маякської об’єднаної територіальної громади з центром у с. Маяки.

Розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації №560/а-2017 від 07.07.2017 року затверджений висновок щодо відповідності Конституції України та законам України проектів рішень громад трьох районів про об’єднання. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Главная проблема нашей Бессарабии отсутствие нормальной дороги. Единственная дорога, по которой можно добраться туда, проходит через курортную Затоку, для проезда которой, иногда, а в курортный сезон особенно, требуются часы.

Мост, который соединит два берега Денстровского лимана, собираются строить уже не один десяток лет. Но далее разговоров дело не идет.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Заходи з протидії протиправній діяльності у контрольованих прикордонних районах Одещини продовжують приносити позитивні результати.

27 червня 2017 року за оперативною інформацією прикордонники Одеського загону, спільно з представниками Іллічівської місцевої прокуратури та Національної поліції, затримали браконьєрів.
Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

28 червня 2017 року в День Конституції України відбудеться Хресна Хода і спільна молитва “За Мир в Україні” Української Православної Церкві Київського патріархату у місті Білгород- Дністровський.

Хресна Хода розпочнеться о 13 год. і пройде по вул. Михайлівська від місця майбутнього Монументу «Борцями за Волю та Незалежність України» (Парк Військової Слави) до вул. Олімпійська, 29-а — Поклоний Хрест і місце майбутнього Храму Свято-Покровської релігійної громади УПЦ КП.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

20 червня 2017 року делегація Овідіопольської селищної ради у складі голови Савельєвої Л.І. та депутатів, завітали з дружнім візитом до м.Білгород-Дністровського. Метою поїздки стало налагодження стосунків у питанні етнотуризму та відновлення водного сполучення між Білгород-Дністровським та Овідіополем.

Делегацію Овідіопольської селищної ради гостинно зустріли з духмяним короваєм директор ПП «Таверна Монкастро», власник ресторану «Бекендор», керівник румунського товариства у м. Білгород-Дністровському Віталій Пеньковський, представник судноплавної компанії «Мадонич» Вячеслав Мадонич, директор по навчанню, керівний тренер-консультант Олег Жиганов, власниця пекарні «Хлебница» Світлана Шекховат та капітан козацької чайки «Спас» Руслан Полотайко.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

26 квітня 2017 року відповідно до спільного наказу Головного управління ДСНС України в Одеській області та Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації  № 173/109/ОД від 27.03.2017 року “Про проведення ХХІІІ обласного фестивалю дружин юних пожежних” Овідіопольським районним сектором ГУ ДСНС України в Одеській області спільно з відділами освіти культури Овідіопольської райдержадміністрації було проведено зональний тур обласного фестивалю дружин юних пожежних.

У відбірковому турі прийняло участь 7 команд (м. Чорноморськ, м. Білгород-Дністровський,  а також Березівський, Біляївський, Лиманський, Овідіопольський, Роздільнянський  райони). Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar
  1. Балтської районної державної адміністрації Одеської області – переможець Кацмаз Роман Васильович.
  2. Іванівської районної державної адміністрації Одеської області – переможець Лобач Віктор Іванович
  3. Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області – переможець Кюссе Іван Георгійович.

За нашої інформацією, конкурси на відбір голів Овідіопольської і Білгород-Дністровської адміністрації визнані такими, що не відбулись, у зв’язку з невизначенням переможця.

Джерело: Національне агенство України з питань державної служби

Пізнавши насолоду керівної роботи в районі, але отримавши раптове обрізання своїх «крил«, Ігор Петрович Литвинюк, колишній голова Овідіопольської РДА, не вгамувався і подав заяву на проходження конкурсів на посади голів районів відразу у три (!!!) райони Одеської області.

f48b9c4aa3096ec9a74233c8171146a4

Він замахнувся на Читать полностью…

15 вересня відбулась 13-а сесія Білгород-Дністровської міської ради VII скликання. В неї взяли участь 33 депутати, керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, представники Одеського обласного депутатського корпусу, релігійних громад, правоохоронних органів, засобів масової інформації тощо. Вперше робота сесії відбувалася за допомогою електронної системи поіменного голосування. На сесію було заплановано винести питання «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Релігійної Громади Свято-Покрівської Парафії Української Православної Церкві Київського Патріархату м. Білгород-Дністровський Одеської області для будівництва та обслуговування Храму на розі вулиць Олімпійська та Єврейська».

 

Після напружених баталій, які відбулись на аналогічної сесії в смт Овідіополь, представники Білгород-Дністровської міськради постаралися уникнути цього. Взявши на себе власну ініціативу, міськрада запропонувала на розгляд на сесію дві земельні ділянки для Релігійної Громади Свято-Покрівської Парафії УПЦ КП м. Білгород-Дністровський. Читать полностью…