Ось так виглядає міський пляж міста Чорноморськ (Одеська область), який цього року отримав в черговий раз нагороду “Блакитний прапор” Міжнародної програми еко-маркування пляжів і марин, умовами якого передбачено заборона доступу собак на пляж, але, мабуть, та заборона поширюється лише на якісь країни Європи, а не на “європейське місто”…

«Критерий 23. Доступ к пляжу собак и других домашних животных должен строго контролироваться«. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

04 липня 2017 року на митному посту «Іллічівський морський торговельний порт» Одеської митниці ДФС прикордонники Одеського загону спільно з працівниками УБК ДФС виявили медичні препарати.

Не задекларовані медикаменти знайшли під час огляду вантажівки «Рено», яка прямувала на один із теплоходів, що відправлявся до Туреччини. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

26 квітня 2017 року відповідно до спільного наказу Головного управління ДСНС України в Одеській області та Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації  № 173/109/ОД від 27.03.2017 року “Про проведення ХХІІІ обласного фестивалю дружин юних пожежних” Овідіопольським районним сектором ГУ ДСНС України в Одеській області спільно з відділами освіти культури Овідіопольської райдержадміністрації було проведено зональний тур обласного фестивалю дружин юних пожежних.

У відбірковому турі прийняло участь 7 команд (м. Чорноморськ, м. Білгород-Дністровський,  а також Березівський, Біляївський, Лиманський, Овідіопольський, Роздільнянський  райони). Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

03 жовтня 2016 року ми Вам повідомляли, що у далекому 2002 році Овідіопольський район «подарував» 100 га рілля місту Іллічівськ (зараз Чорноморськ). «Подарунок» оформили договором про співпрацю №30 та «дружненько» підписали його 20 грудня, прямо напередодні Нового 2003 Року.

 

25 жовтня 2016 року на чергової X сесії Овідіопольської районної ради VII скликання депутати прийняли рішення №131-VII, яким зобов’язали голову Овідіопольської районної ради Маклашевського О.В. звернутись до Чорноморської міської ради щодо виконання зобов’язань, передбачених договором про співпрацю від 20.12.2002 року №30, укладеним між Овідіопольською районною державною адміністрацією, Овідіопольською районною радою та Іллічівською міською радою. Текст звернення був додавався до рішення.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Начальник управління оподаткування доходів фізичних осіб Чорноморської об’єднаної державної податкової інспекції Колесник Віталіна Василівна, яка ще є депутатом Овідіопольської селищної ради та головою депутатської групи «За Овідіополь» розповіла ТВ-каналу ІТ-3 про особливості подачі декларацій про доходи та нагадала, що з 1 січня 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році.

Читать полностью…

Овідіопольським відділом поліції затримані п’ятеро осіб, які обґрунтовано підозрюються у вчиненні розбійних нападів на мешканців Чорноморську та інших населених пунктів, з метою заволодіння грошовими коштами та речами громадян. Наша редакція має у своєму розпорядженні фото всіх підозрюваних.

Увага_опознання_05

 

Підтверджено 5 (п’ять) епізодів нападу у тому числі 2 (два) з використанням холодної зброї. Якщо хтось з цих осіб здійснював проти Вас протиправні дії, прохання повідомляти в Овідіопольський відділ поліції.

Читать полностью…

5 января 2017 года активисты из общественной организации «Рапира» заставили кабельного оператора-монополиста из города Черноморск Одесской области отключить российский телеканал «Дождь». Об этом на своей страничке в Facebook сообщили Евгения Завалий.

Кабельный оператор ООО «Клен» расположен в г. Черноморск, по улице Данченко, 3-б. После того, как представитель кабельного оператора выполнил условия активистов, Евгения на своей страничке написала: Читать полностью…

У далекому 2002 році Овідіопольський район «подарував» 100 га рілля (землі сільськогосподарського призначення) навчально-дослідного господарства ім.Трофімова для житлової забудови та розширення промислової зони місту Іллічівськ (зараз Чорноморськ). «Подарунок» оформили договором про співпрацю №30 та дружненько підписали його 20 грудня, прямо напередодні Нового 2003 Року.

%d1%85%d0%bc%d0%b5%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d1%8e%d0%ba

За умовами договору Іллічівська міськрада брала на себе зобов’язання здійснити: Читать полностью…

18 сентября в 7 часов утра в Черноморске была совершена попытка рейдерского захвата супермаркета «Виртус» по адресу ул. Парковая,2. Около 30 молодых людей в спортивных костюмах пытались попасть в магазин, который в этот момент был закрыт на переучет.

%d0%b2%d0%b8%d1%80%d1%82%d1%83%d1%81

В результате их нападения были выломаны двери, разбиты стекла, разгромлены стеллажи, украдены продукты. Досталось и кафе «Корчма», которое находится в одном здании с магазином. В результате нападения, никто из сотрудников не пострадал, все были вовремя выведены из помещения. Читать полностью…