26 квітня 2017 року відповідно до спільного наказу Головного управління ДСНС України в Одеській області та Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації  № 173/109/ОД від 27.03.2017 року “Про проведення ХХІІІ обласного фестивалю дружин юних пожежних” Овідіопольським районним сектором ГУ ДСНС України в Одеській області спільно з відділами освіти культури Овідіопольської райдержадміністрації було проведено зональний тур обласного фестивалю дружин юних пожежних.

У відбірковому турі прийняло участь 7 команд (м. Чорноморськ, м. Білгород-Дністровський,  а також Березівський, Біляївський, Лиманський, Овідіопольський, Роздільнянський  райони). Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

03 жовтня 2016 року ми Вам повідомляли, що у далекому 2002 році Овідіопольський район «подарував» 100 га рілля місту Іллічівськ (зараз Чорноморськ). «Подарунок» оформили договором про співпрацю №30 та «дружненько» підписали його 20 грудня, прямо напередодні Нового 2003 Року.

 

25 жовтня 2016 року на чергової X сесії Овідіопольської районної ради VII скликання депутати прийняли рішення №131-VII, яким зобов’язали голову Овідіопольської районної ради Маклашевського О.В. звернутись до Чорноморської міської ради щодо виконання зобов’язань, передбачених договором про співпрацю від 20.12.2002 року №30, укладеним між Овідіопольською районною державною адміністрацією, Овідіопольською районною радою та Іллічівською міською радою. Текст звернення був додавався до рішення.

Читать полностью…

3+

Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Начальник управління оподаткування доходів фізичних осіб Чорноморської об’єднаної державної податкової інспекції Колесник Віталіна Василівна, яка ще є депутатом Овідіопольської селищної ради та головою депутатської групи «За Овідіополь» розповіла ТВ-каналу ІТ-3 про особливості подачі декларацій про доходи та нагадала, що з 1 січня 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році.

Читать полностью…

0

Овідіопольським відділом поліції затримані п’ятеро осіб, які обґрунтовано підозрюються у вчиненні розбійних нападів на мешканців Чорноморську та інших населених пунктів, з метою заволодіння грошовими коштами та речами громадян. Наша редакція має у своєму розпорядженні фото всіх підозрюваних.

Увага_опознання_05

 

Підтверджено 5 (п’ять) епізодів нападу у тому числі 2 (два) з використанням холодної зброї. Якщо хтось з цих осіб здійснював проти Вас протиправні дії, прохання повідомляти в Овідіопольський відділ поліції.

Читать полностью…

0

5 января 2017 года активисты из общественной организации «Рапира» заставили кабельного оператора-монополиста из города Черноморск Одесской области отключить российский телеканал «Дождь». Об этом на своей страничке в Facebook сообщили Евгения Завалий.

Кабельный оператор ООО «Клен» расположен в г. Черноморск, по улице Данченко, 3-б. После того, как представитель кабельного оператора выполнил условия активистов, Евгения на своей страничке написала: Читать полностью…

0

У далекому 2002 році Овідіопольський район «подарував» 100 га рілля (землі сільськогосподарського призначення) навчально-дослідного господарства ім.Трофімова для житлової забудови та розширення промислової зони місту Іллічівськ (зараз Чорноморськ). «Подарунок» оформили договором про співпрацю №30 та дружненько підписали його 20 грудня, прямо напередодні Нового 2003 Року.

%d1%85%d0%bc%d0%b5%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d1%8e%d0%ba

За умовами договору Іллічівська міськрада брала на себе зобов’язання здійснити: Читать полностью…

0

18 сентября в 7 часов утра в Черноморске была совершена попытка рейдерского захвата супермаркета «Виртус» по адресу ул. Парковая,2. Около 30 молодых людей в спортивных костюмах пытались попасть в магазин, который в этот момент был закрыт на переучет.

%d0%b2%d0%b8%d1%80%d1%82%d1%83%d1%81

В результате их нападения были выломаны двери, разбиты стекла, разгромлены стеллажи, украдены продукты. Досталось и кафе «Корчма», которое находится в одном здании с магазином. В результате нападения, никто из сотрудников не пострадал, все были вовремя выведены из помещения. Читать полностью…

0