06 червня 2017 року відбулась XVII сесія Сухолиманської сільської ради VII скликання на якої розглядалось питання про схвалення проекту рішення Таїровської селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Таке рішення підтримали більшість депутатів ради і після підписання головою вона набере чинність. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

28 квітня 2017 року об 11 год. 15 хв. на пункт зв’язку частини ДПРЧ-30 Овідіопольського районного сектору надійшло повідомлення про те, що за адресою смт. Таїрово, приблизно 350 м від вул. Молодіжна, 36, в напрямку с. Сухий Лиман під час земельних робіт було виявлено авіаційну бомбу, часів Другої Світової війни.

Спільно з Овідіопольським відділом поліції ГУ НП України в Одеській області організовано охорону місця знахідки ВНП до прибуття групи піротехнічних робіт та встановлено огородження і попереджувальні знаки навколо вибухонебезпечного предмету.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

         03 лютого 2017 року з 10.00 год.  працював виїзний консультативний пункт з надання безоплатної правової допомоги населенню села Сухий Лиман Овідіопольського району.

Прийом здійснювався головою Громадської організації «Спілка юристів Овідіопольського району» Булавченко О.С., начальником  Овідіопольського РВ ДВС ГТУЮ в Одеській області Костенко Р.В.,  начальником КП «Овідіопольське РБТІ» Кругленко С.О., заступником начальника Овідіопольського бюро правової допомоги  Чебаненко Н.П., за адресою: вул. Чорноморців, 100, в приміщенні будинку сільської ради. Читать полностью…

03.02.2017 з 10:00 годин працюватиме виїзний консультативний пункт по наданню безоплатної правової допомоги населенню за адресою: с. Сухий Лиман, вул. Чорноморців, 100 , в приміщенні будинку сільської ради.

Прийом ведеться головою ГО «Спілка юристів Овідіопольського району» Булавченко О.С., начальником  Овідіопольського РВ ДВС ГТУЮ в Одеській області Костенко Р.В.,  начальником КП «Овідіопольське РБТІ» Кругленко С.О., заступником начальника Овідіопольського бюро правової допомоги  Чебаненко Н.П. Читать полностью…

На офіційному сайті Одеської обласної ради опубліковані рішення останньої сесії. Серед них є Рішенням №286-VII від 23.12.2016 року, яким внесені зміни до рішення №1392-VI від 24.06.2015 року «Про схвалення перспективного плану формування територій громад Одеської області».

286_vii_%d1%80%d1%96%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f

В результаті до переліку спроможних громад внесена одна громада з Овідіопольского району: Таїровська, до складу якої входять Таїровська селищна рада та Сухолиманська сільска рада. Читать полностью…

Автор: Redaktor | 03.01.2017 в 11:23 | Рубрики: Культура, Овідіопольський район, Сухий Лиман

Сухий лиман знаходиться в 15 км від центра Одеси. В роки обміління та повноводдя лиман мав різну довжину (8 км- під час повноводдя, максимум по ширині біля 2 км та біля 1,5- 2 м глибини).

Концентрація солі значно менше ніж в Хаджибеєвському та Куяльницкого лиманів. На початку 20 ст. лиман від моря відділяла коса з піску шириною 50-170 м. та довжиною 1,25 км. Під час сильного шторму в пересипі утворювалась прорва, проходив обмін водою, заповнення водойму водою та рибою. В кінці 30-х років в переписи лиману був зроблений канал. Поблизу села знайдені останки поселення бронзового віку (друге тисячоліття до н.е.) та Скіфських часів.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar