На своєму виборчому округу, депутат Овідіопольської селищної ради Юлія Гоменюк розносить нові адресні таблички.

gumeniuk

Нагадуємо вулиці, які були перейменовані рішенням сесії Овідіопольської селищної ради від 21 січня 2016 року №65:

Читать полностью…

Овідіопольська селищна рада запрошує жителів вулиць Соборна (Кірова), Радісна (Островського), Зарічна (Енгельса), Зоряна (Щорса), Балкова (Жукова), Армійська (Радянської Армії), Урожайна (Папаніна), Я.Мудрого (Чапаєва), Дністровська (Свєрдлова), Святкова (провулок Петровського), Медовий (провулок Комсомольський), Джерельна (Рози Люксембург) для отримання нових табличок назв вулиць.

Таблички видаються безкоштовно. Читать полностью…

Овідіопольська селищна рада запрошує жителів вулиць Армійська (колишня Радянської Армії), Урожайна (Папаніна), Я.Мудрого (Чапаєва), Дністровська (Свєрдлова), Святкова (провулок Петровського), Медовий (провулок Комсомольський), Джерельна (Рози Люксембург) для отримання нових табличок назв вулиць.

%d1%82%d0%b0%d0%b1%d0%bb%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%b8_%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%96

фото Овідіопольська селищна рада

Таблички видаються безкоштовно. Читать полностью…

Овідіопольська селищна рада запрошує жителів вулиць Грушевського (колишня Карла Маркса), Скуртянської (колишня Ворошилова), Транспортної (колишня Орджонікідзе) та Європейської (колишня Комсомольська) для отримання нових табличок назв вулиць.

img_9891

Таблички видаються безкоштовно. Читать полностью…

Шановні мешканці селища Овідіополь. Запрошуємо вас до адмінбудинку Овідіопольської селищної ради (вул. Суворова, 2-а) отримати таблички на будинки з новими назвами вулиць.

logo

 

В селищної раді маються таблички з наступними назвами вулиць: Читать полностью…

Шановні мешканці вулиці Лесі Українки (колишня Калініна) селища Овідіополь. Запрошуємо вас до адмінбудинку Овідіопольської селищної ради (вул. Суворова, 2-а) отримати таблички на будинки з новою назвою вулиці.

dscn3072-300x100

Таблички видаються безкоштовно. Селищна рада працює з 8.00 до 17.00 з перервою на обід з 13.00 до 14.00. При собі мати паспорт з реєстрацією по вищеназваній вулиці. Читать полностью…

Шановні Овідіопольці!
Нагадуємо вам, що на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки» рішенням сесії Овідіопольської селищної ради від 21 січня 2016 року № 65 в Овідіополі були перейменовані назви окремих вулиць та провулків.

logo Читать полностью…

Відповідно до Правил утримання жилих будинків і прибудинкових територій та Правил пожежної безпеки в Україні власники житлових будинків, керівники підприємств, організацій, установ зобов’язані були забезпечити фасади будівель покажчиками назв вулиць, провулків, номерів будинків та ін.

Табличка

фото R-mix

Читать полностью…