Село Надлиманське Овідіопольського району, напевно, скоро увійде до Маякської об’єднаної територіальної громади з центром у с. Маяки.

Розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації №560/а-2017 від 07.07.2017 року затверджений висновок щодо відповідності Конституції України та законам України проектів рішень громад трьох районів про об’єднання. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

В усіх школах Овідіопольщини відбулися урочистості з нагоди Свята останнього дзвоника, який сповістив про завершення 2016-2017 навчального року. Особливим це свято стало для 340 випускників району, котрі в цей день прощаються із дитинством і стають на стежину дорослого самостійного життя.

Вже традиційно із завершенням навчального року учнів вітають представники влади, батьки. Начальники управлінь та відділів Овідіопольської райдержадміністрації вручили сертифікати 78 учням загальноосвітніх школу району на отримання стипендії за досягнення та значні успіхи у сфері освіти, культури, мистецтва та спорту. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

После нашего сюжета, где Светлана Семенова обвинила полицию Овидиопольского района в “крышевании” браконьеров, 4 апреля нам позвонил Валерий Гавриленко и сообщил, что в 15:00 ему пообещали вернуть все забранные рыбацкие снастья, согласно решения Одесского апелляционного суда от 27.03.2017 года. Однако все оказалось не так, как представлял себе рыбак. Смотрите сюжет, что произошло…

Валерия Гавриленко, пригласили на территорию Овидиопольского отдела полиции, где вначале предъявили его снастья, а потом тут же отобрали по новому определению Овидиопольского суда, подписанного 3 апреля судьей Бочаровым.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Сегодня мы стали свидетелями яростного возмущения жительницы Надлиманского Светланы Семеновой, которая нам на камеру поведала “нелициприятные” подробности нарушений, которые допускают в своей работе следователь Щербенко, полицейский Игорь Моиисеев и Сухацкий.

Судя из сюжета можно сделать вывод, что родственник следователя Щербенко связан с браконьерами,  а сам следователь в своей работе использует нечистоплотные методы ведения дела, при этом оперативники Игорь Моиисеев и Сухацкий ему в этом помогают. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Тільки вчора та позавчора нами був розміщений матеріал про трагічні події, які відбулись в Карагольській затоці Дністровського лиману. Здавалося б п’ять життів, забраних лиманом, повинні були напоумити навіть найзавзятіших рибалок.

Але не так сталось, як казалось, впертість наших рибалок вже хочеться назвати діагнозом.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

24 лютого о 16:46 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в Карагольської затоці Днистровського лиману в районі села Надлиманське під час риболовлі провалилися під кригу та потонули п’ять осіб.

Після прибуття на місце на відстані понад 400 м від берега перебувало 5 осіб, троє з яких самостійно вибралися до берега. Двом була оказана допомога рятувальниками. Всього на протязі дня на риболовлі перебувало близько 100 осіб.
Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

24 лютого в районі села Надлиманське в Карагольській затоці рибалки провалилися під лід. Овідіопольською державною службою з надзвичайних ситуацій організована розшукова-рятувальна операція.

В результаті розшукових дій водолазами були підняті з-під льоду троє потопельників. Двоє жителів міста Роздільна, третій імовірно житель Одеси.

Читать полностью…

Завдяки уважності наших читачів, Овідіопольському відділу поліції було повідомлено про можливе місцезнаходження підозрюваного Антонюка Руслана Григоровича, якій обґрунтовано підозрюється в скоєні розбійного нападу в селі Надлиманське Овідіопольського району Одеської області на будинок місцевого підприємця.

Антонюк_Руслан_02

Антонюк Руслан Григорович, 1976 року народження, уродженець р. Молдови, Фалештського району, с. Фалешти, громадянин Молдови

Читать полностью…

За вчинення разбойного нападу Овідіопольським відділом поліції ГУНП в Одеській області оголошені у державний розшук:

розшук_надлиманское

Вони, 18 грудня 2016 року 19:35 год, шляхом вільного доступу, через незачинені двері будинку проникли до оселі, яка розташована за адресою Овідіопольський р-н, с. Надлиманське по вул. Богдана Хмельницького та в коридорі спричинили тілесні ушкодження гр-ну Макарову Андрію Валентиновичу 1967 р.н. та Макарової Наталії Петрівни, 1970 р.н.

Читать полностью…

Африканская чума свиней – особо опасная, острозаразная, вирусная болезнь. Вирус поражает диких и домашних свиней всех пород и возрастов в любое время года. Для жизни и здоровья людей опасности не представляет.

Однако, для свиного поголовья это приговор. Погибают до 100 % заболевших свиней. Лечение запрещено, вакцины не существует. Читать полностью…