19 июня 2017 года глава Овидиопольской районной рады Олег Маклашевский ответил на вопросы нашей редакции: об отношениях законодательной и исполнительной власти, об однобоком распределении денежных средств бюджетами высших уровней, об ситуации во Дворце спорта, о вопросах, которые будут вынесены на следующую сессию районной рады и конечно о ситуации, связанной с рассмотрением в апелляционном суде административного протокола по конфликту интересов.

Радует, что понимание между законодательной и исполнительной властью налаживается, идет слаженная работа, однобокого финансирования в будущем постараются избежать, не смотря на «хотелки» наших депутатов высших рад, Дворец спорта функционирует.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

12 квітня 2017 року суддя Овідіопольського районного суду Одеської області Гандзій Д.М. прийняв рішення, яким визнав винним у скоєні корупційного правопорушення Маклашевського Олега Вікторовича, голову Овідіопольської районної ради. Про це сам Маклашевський повідомив на сесії районної ради, та пообіцяв розповісти про розгляд справи апеляційною інстанцією.

І ось, 8 червня колегія судей апеляційного суду Одеської області прийняла нове рішення по справі, яким провадження по справі Маклашевського О.В. закрито за відсутністю складу адміністративного  правопорушення. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

В усіх школах Овідіопольщини відбулися урочистості з нагоди Свята останнього дзвоника, який сповістив про завершення 2016-2017 навчального року. Особливим це свято стало для 340 випускників району, котрі в цей день прощаються із дитинством і стають на стежину дорослого самостійного життя.

Вже традиційно із завершенням навчального року учнів вітають представники влади, батьки. Начальники управлінь та відділів Овідіопольської райдержадміністрації вручили сертифікати 78 учням загальноосвітніх школу району на отримання стипендії за досягнення та значні успіхи у сфері освіти, культури, мистецтва та спорту. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Шановний Олег Вікторович! 

Від депутатської групи Овідіопольської селищної ради “За Овідіополь” та Громадської організації “Патріоти Овідіопольщини” бажаємо Вам, міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах — підтримка однодумців, в серці — добре і сонячно від людської вдячності. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Сегодня, мною главным редактором Правда НД выявлено не целевое использование коммунальной собственности — в виде использования в личных целях автомобиля Mitsubishi L-200 секретарем Дворца спорта Екатериной Проскуровской.

Указанное событие, а также вчерашнее задержание директора Дворца спорта стало причиной заседания коллектива коммунального предприятия, на котором голова Овидиопольськой районной рады Олег Маклашевский высказал свое видение случившегося. Вместе с Олегом Викторовичем на собрании коллектива присутствовали депутаты и работники аппарата районной рады.

Читать полностью…

25 січня 2017 року, біля 4 години ранку група підлітків у масках здійснили розбійний напад і підпал в селі Нова Долина Овідіопольського району Одеської області.

В результаті нападу практично повністю знищена КУ Новодолинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини та нанесені значні пошкодження Свято-Преображенському храму Одеської і Ізмаїльської Єпархії УПЦ МП.

Читать полностью…

Сьогодні, 20 січня 2017 року, в селищі Овідіополь громада відзначила День Соборності України. День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

На мітингу були присутні голова та заступник Овідіопольської районної ради, представник Овідіопольської РДА, а також благочинний Овідіопольського району Одеської єпархії УПЦ КП.

Читать полностью…

В Овідіополі Новорічно-Різдвяні гуляння відбулися 13 січня на площі Овідія. Музично-розважальну програму провів сектор культури райдержадміністрації. В ньому взяли участь фольклорний ансамбль «Калина» з смт Таїрове, овідіопольський фольклорний гурт «Витребеньки», вокалісти Світлана Савельєва, Юлія Войтко, Діана Зінов’єва, учасниці шоу «Пані Овідіополь».

Під час офіційної частини голова районної ради О.В. Маклашевський та Овідіопольський селищний голова Л.І. Савельєва привітали всіх зі святами та побажали всіляких гараздів у Новому році. Також  були нагороджені цінними призами господарі будинків, які стали переможцями в номінації «найкращий ілюмінований будинок». Переможців визначала комісія, створена селищним головою, за участю депутатів селищної ради.

Читать полностью…

Сьогодні, 7 грудня в селищі Овідіополь, відбулись урочистості до Дня місцевого самоврядування — професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах.

За активну депутатську позицію, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток району, високий професіоналізм та з нагоди свята голова районної ради Олег Маклашевський привітав всіх присутніх та нагородив Почесними грамотами Овідіопольської районної ради депутатів районної ради, обласної ради, сільських та селищних голів, працівників апаратів рад і місцевих адміністрацій. Читать полностью…

Звернутися до громади Овідіопольщини мене змусила надскладна ситуація, що склалася сьогодні в Овідіопольській районній державній адміністрації, як органі виконавчої влади, що не може не позначатися на житті району в цілому.

Маклашевский

Нагадаю, що  вже понад місяць, враховуючи висловлену Литвинюку І.П. районною радою недовіру, Президент України своїм розпорядженням від 28.07.2016 р. №226/2016-рп звільнив його з посади голови Овідіопольської РДА. Зміна керівників місцевих державних адміністрацій з різних обставин – явище звичне, і чинне законодавство передбачає чіткий алгоритм дій в таких випадках, які забезпечують безперебійне функціонування та стабільне виконання місцевими держадміністраціями покладених на них повноважень. Та Ігор Петрович Литвинюк, який під час перебування на посаді голови РДА найголосніше за інших кричав про верховенство закону, не лише грубо проігнорував згадане розпорядження Президента України, нормативні акти щодо вирішення кадрових питань в разі звільнення голови держадміністрації, а й своїми подальшими діями фактично паралізував роботу Овідіопольської РДА, дестабілізував соціально-економічну ситуацію в районі. Читать полностью…

04 серпня 2016 року на ділянці, яка знаходиться за магазином Автозапчастини, який розташований за адресою смт Овідіополь вул. Євгена Колісниченка,136, був відкритий дитячій майданчик для наших маленьких мешканців. Багато років жителем мікрорайону Молдова (Овідіополь) доводилося ходити в центр, через відсутність такого місця ближче. Зараз ця проблема, частково вирішена.

DSC02505

загальний вид дитячого майданчику

Головним ініціатором цієї події були депутати Овідіопольської селищної ради: Сергій Авраменко, Юрій Бакалов, Павло Граматік, Юлія Гоменюк, Віталіна Колесник, Юлія Ліпач, Володимир Проскуровський, Віктор Созанський, Костянтин Томіловський та Олег Томіловський. Не обійшов стороною таку подію і голова «Спілки юристів Овідіопольського району» Олександр Булавченко, якій завжди готовий приймати участь у будь-якої події на благо громади . Безпосередню участь у підготовчих роботах приймали працівник апарату селищної рада Світлана Адаховська та заступник голови голови селищної ради Віктор Білоциценко. Багато роботи було зроблено силами КП «Водопостач» Овідіопольської селищної радию. Але не варто забувати, що роботи розпочались саме з того, що депутат Верховної ради України від нашого 140-го округу Василий Гуляєв, після відкриття дитячого майданчика в мікрорайоні Скурта (Овідіополь) пообіцяв надати такий ж самий ігровий комплекс і для мешканців мікрорайону Молдови. Пообіцяв і зробив. Читать полностью…

Доброго времени суток. С Вами Роман Варшанидзе. Это Правда-инфо.

События вокруг главы Овидиопольской райадминистрации, а также кадрового коллапса в администрации, ступора в выполнении социальных программ, стали причиной расширенного заседания глав фракций Овидиопольской районной рады, на которое были приглашены районные депутаты, главы поселковых советов района, руководители различных служб и организаций. Читать полностью…