Шановна Лідія Іванівна, наш дружний колектив щиро вітає Вас з Днем Народження! Ми так звикли до Вашого вимогливого погляду і голосу, що сьогоднішня посмішка на Вашому обличчі нас надихає на святковий настрій. Бажаємо від життя брати тільки найцінніші дари, а підводні камені, нехай змиває бурхливий потік найщиріших і світлих почуттів.

 

Бажаємо Вам відмінного самопочуття і шаленої енергії та довголіття, щоб бути мудрою, розсудливою, наполегливою та компромісною на благо громади і Овідіополя! Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

В Овідіополі Новорічно-Різдвяні гуляння відбулися 13 січня на площі Овідія. Музично-розважальну програму провів сектор культури райдержадміністрації. В ньому взяли участь фольклорний ансамбль «Калина» з смт Таїрове, овідіопольський фольклорний гурт «Витребеньки», вокалісти Світлана Савельєва, Юлія Войтко, Діана Зінов’єва, учасниці шоу «Пані Овідіополь».

Під час офіційної частини голова районної ради О.В. Маклашевський та Овідіопольський селищний голова Л.І. Савельєва привітали всіх зі святами та побажали всіляких гараздів у Новому році. Також  були нагороджені цінними призами господарі будинків, які стали переможцями в номінації «найкращий ілюмінований будинок». Переможців визначала комісія, створена селищним головою, за участю депутатів селищної ради.

Читать полностью…

Откровения Владимира Владимировича Шершенецкого, начинает «развязывать языки» другим.

Сегодня во время посещения группой депутатов головы поссовета Савельевой Л.И., мы все услышали правду об отношениях Лидии Ивановны и депутата Лысенко Виталия. Сомнений не осталось — наша голова во всех своих действиях нескрываемо помогает отдельно взятому депутату и его бизнесу, наплевав на закон «О противодействие коррупции».

Иначе она и не может — он был ее спонсором на выборах, что она открыто признает:
депутат Бакалов: «Лидия Ивановна мы знаем, что он (Лысенко В.) финансировал Ваши выборы и Вы ему сейчас отрабатываете»
голова Савельева: «Ну и что».

ЗАНАВЕС!!!

 


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar