Сьогодні, 16 червня 2017 року в селі Добролександрівка відбулась сесія сільської ради де було прийнято рішення «Про перейменування вулиці Центральна в улицу Яна Бороліса«.

В групі «ДОПОМОГА АРМІЇ — ОВІДІОПОЛЬ» волонтер Тетяна Орлова написала: Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Співробітники Служби безпеки України попередили на Одещині створення агентурної мережі російських спецслужб з працівників правоохоронних органів.

Оперативники спецслужби задокументували, що організувати мережу російські спецслужби наказали співробітнику Міністерства державної безпеки невизнаної Придністровської Молдавської Республіки. Мешканець Тирасполю який має подвійне громадянство РФ та Молдови, з 1995 року працює на придністровські та російські спецслужби.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Овідіопольський відділ поліції звертається до мешканців Одеської області, зокрема міст Одеса, Чорноморськ, сіл та селищ Овідіопольського району!

На цієї фото зображений Поклонцев Максим Петрович, 1983 року народження, мешканець міста Чорноморськ (вул. Парусна), який використовуючи свої шахрайські здібності, користуються ажіотажем, спровокованим подорожчанням нафтопродуктів, з метою наживи, виготовляв підроблені талони на відпустку нафтопродуктів (зокрема талонів WOG бензин А-95) і збував їх довірливим громадянам, видаючи їх за оригінальні.

 

По вказаним подіям відкрито кримінальне провадження, а Максим Поклонцев затриманий в порядку ст.208 КПК України.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

16 червня 2017 року Авангард з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в супроводі заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина.

Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський, директор Авангардівського НВК Тетяна Кондратюк і депутати селищної ради Ірина Ропотан і Ігор Берник познайомили високих гостей з роботою дитячого садка і школи. Міністр була приємно здивована побаченим, жваво цікавилася всім, що стосується роботи дошкільної та початкової шкільної установи, в тому числі і фінансовою стороною питання. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar