Четвертий рік йде війна з сильним, хитрим і підлим ворогом, яка відбувається, як на полях битв, так і в бізнесі. Бізнес Російської Федерації за останні 27 років нашої історії, проник в різні сфери, в тому числі і в сферу IT. Соціальні мережи ОДНОКЛАССНИКИ і ВКонтакте завоювали велику частку нашого ринку і гроші, які отримували їх власниками від ведення цього бізнесу, однозначно йшли і на фінансування війни з нашою країною.

З цією метою, 15 травня 2017 року Президент України своїм Указом №133/2017 ввів в дію рішення РНБО України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Санкції були поширені на 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб. Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Дорогі медичні працівники!

Від щирого серця депутатська группа «За ОВІДІОПОЛЬ» Овідіопольської селищної ради ВІТАЄ усіх, хто стоїть на варті охорони здоров’я, із Днем медичного працівника!

Професія медика дуже важлива та необхідна для суспільства, адже на Ваших плечах лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі — людське життя.

Читать полностью…


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar