14 квітня 2017 року Одеський добровольчий батальйон патрульної служби поліції особливого призначення “Шторм” приймав вітання з нагоди триріччя зі дня створення.

Ми щиро вдячні нашим бійцям, які з першого дня війни добровольцями пішли захищати незалежність нашої держави.

В 2014 році при виході із Луганської області загинув Олександр Лисоконь з Великодолинського та отримав поранення Сергій Лященко з Овідіополя.

Нині в складі батальйону “Шторм” виконують бойові завдання овідіопольці Олександр Кантолинський та Андрій Довганюк.

Делегацію Овідіопольського району гостинно зустріли командир батальйону, волонтери батальйону “Шторм” Оксана та Валентина, наш земляк Андрій Довганюк та його бойові побратими. Концертну програму підготували учні та педагоги Дальницької ЗОШ І — ІІІ ступенів (директор Зубенко Н.Д.).

Поїздку підтримали сім’ї Томіловських і Чохи з Овідіополя. Також Пасхальні вітання передала сім»я Ткач — наші земляки, що нині мешкають в Польщі.

Зустріч вийшла теплою та зворушливою.

Батальйон поліції «Шторм» — добровольчий батальйон патрульної служби поліції особливого призначення, створений в травні 2014 року у структурі ГУ МВС України в Одеській області. Після створення Національної поліції перейшов в її підпорядкування та продовжує виконувати функції з охорони громадського порядку, як в місті Одеса так і в зоні бойових дій на сході України.

Разом — до Перемоги!

За матеріалами: волонтер волонтерської групи «Україна переможе» Тетяна Орлова

© Правда НД, 2017 рік


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Эта запись была опубликована 16.04.2017в 21:58. В рубриках: АТО, Новини, Одеська область, Тетяна Орлова. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

3 комментария

 1. 20.04.2017 в 15:01


  Дальницька школа не вперше доводить свою щиру вдячність людям, які сьогодні на передовій. Учні, вчителі, батьки вміють дарувати людям незабутні враження. Про це свідчить фото:щирі оплески та очі бійців.

  Автор: Молодці!
 2. 20.04.2017 в 16:14


  100%. Там вообще очень много хороших и талантливых людей. Так держать!!!

  Автор: Смайл
 3. 20.04.2017 в 18:15


  Учні та вчителі Дальницької школи молодці (зрештою, як і завжди!). Так тримати! Ось справжній приклад патріотичного виховання — не словом, а ділом. Відчуваєш неймовірне почуття гордості за таких дітей! Впевнена, що ваша підтримка — це найщиріший вияв вдячності цим хлопцям. Низький уклан усім матерям наших захисників! «Штормівцям» та волонтерам — побажання здоров’я, мужності та витримки. Нехай Господь береже вас та Україну!

  Автор: Українка

Оставьте свой комментарий