До територіального сервісного центру № 5146 МВС України в Одеській області, що в місті Роздільна, звернувся 36-річний, мешканець Овідіопольського району, з приводу перереєстрації автомобіля «Мазда 323».

Чоловік придбав автівку за дорученням, наприкінці грудня минулого року у місті Києві. Після проведеної перевірки було з’ясовано, що доручення фіктивне.

На місце співробітники ТСЦ викликали представників національної поліції, які зафіксували вказану подію.

Регіональний сервісний центр МВС в Одеській області попереджає, що у громадян, які купують автомобіль за генеральним дорученням, можуть виникнути неприємності. Тільки належним чином укладені і оформлені безпосередньо в територіальних сервісних центрах МВС в присутності адміністратора договори купівлі-продажу та нотаріально засвідчені договори купівлі-продажу надають вам повне право бути власником транспортного засобу.

За матеріалами: Сервісний центр МВС в Одеській області


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Эта запись была опубликована 25.05.2017в 19:24. В рубриках: Надзвичайні події, Новини, Овідіопольський район, Одеська область. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

Оставьте свой комментарий