Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Голова депутатської групи «За Овідіополь» Овідіопольської селищної ради
Віталіна Колесник

© Правда НД, 2017 рік


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Эта запись была опубликована 26.05.2017в 9:05. В рубриках: "За Овідіополь" депутатська група, Віталіна Колесник, Вітання, Новини, Овідіополь, Овідіопольський район. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

2 комментария

 1. 26.07.2017 в 14:55


  Школьный год закончился, а что дальше? Я буду польский учить. Нашел вот школу онлайн здесь: https://www.imclasses.com. Кажется серьезные ребята. Говорят, учителя у них поляки. Посмотрим.

  Автор: Толик
 2. 26.07.2017 в 14:55


  молодцы

  Автор: варя

Оставьте свой комментарий