Нещодавно, в результаті оприлюдненої інформації в деяких місцевих ЗМІ, стосовно потрійного громадянства (українське-австрійське-російське!) громадянина України Власова В.В., який в данний момент займає посаду генерального директора НДІВіВ ім.В.Є.Таїрова, Одеська міська організація ВО Свобода справедливо звернулася до Президента України, Голови Державної міграційної служби України та міністра аграрної політики та продовольства України з вимогою перевірити відповідну інформацію та в разі її підтвердження позбавити громадянства України та займаної посади зазначеного громадянина згідно чинного законодавства України.

Після оприлюднення відповідного прес-релізу, деякі місцеві заангажовані ЗМІ та в тому числі прес-служба самого Науково-Дослідницького Центру, спробували змістити акценти та вирвавши інформацію з контексту, фактично звинуватили націоналістів в прямій зацікавленності навколо цього питання, в першу чергу ніби Одеська Свобода в якійсь фантастичній змові з невідомою нам до сих пір стороною зібралася посунути діючого керівника установи і встановити якогось свого, з метою розпродати землю, яка належить інституту.

Як наслідок офіційно заявляємо, що ми не маємо прямої зацікавленності навколо майбутнього переобрання керівника НДЦІВіВ ім.В.Є.Таїрова, ми не висуваємо жодного підконтрольного Одеській Свободі кандидата, ми не вступали в жодні змови з якимись міфічними конкурентами громадянина Власова В.В. і не збираємось продавати підконтрольні інституту землі (читайте офіційну програму політичної партії ВО Свобода).

Єдине що цікавить Одеську міську організацію ВО Свобода це те, щоб зазначеним державним науковим інститутом керувала чесна, незаангажована, порядна і професійна людина, повністю віддана Державі Україна, яка б шанувала державний суверенітет та державні цінності.

В разі якщо пану Власову В.В. немає за що переживати, якщо він дійсно немає інших громадянств…. — офіційне спростування цієї інформації відповідними державними інститутами лише було б «на руку» Власову та підвищило б рівень його легітимності в очах колег по інституту, мешканців смт Таїрове та суспільства загалом.

Очікуємо на справедливе та неупереджене розслідування цього скандального питання з боку Держави.

Джерело: Одеська міська організація Свобода


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Эта запись была опубликована 30.05.2017в 0:18. В рубриках: Думка, Новини, Овідіопольський район, Одеса, Одеська область, Сергій Солтасюк, Таїрово. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

21 комментарий

  1. 30.05.2017 в 7:18


    Ага, значить, сохранить институт, ученых,
    популяризировать украинский продукт, работать
    на благо украинской науки- это не патриотично…
    А что же тогда патриотично?… Ах, да, закидать
    всю Украину львовским мусором. Жгите дальше.
    Пы.сы. Прежде чем делать такие «громкие» заявы
    поинтересуйтесь как правильно называется институт.

    Автор: Вакханка
  2. 30.05.2017 в 8:45


    Что вы сохранили? Напишите сколько разбазарили. Какая наука? Та, что за Власова всегда пишут все его научные работы, а он вешает медали?

    Автор: Надо
  3. 30.05.2017 в 7:32


    До Вашої уваги, з 2003 року Указом Президента України, Інститут носить назву Національного наукового центру » Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова». Маю велике бажання звернутися до представників ВО Свобода, якщо так постало питання, то проаналізуйте діяльність інституту до приходу нинішнього Директора, і яка робота проведена на сьогоднішній день. На базі інституту проходять конференції, семінари, дні відкритих дверей, завжди запрошуємо до співпраці представників ЗМІ, але має бути присутня совість, та кодекс честі журналіста. Для початку, інформація має бути досконально п еревіреною.

    Автор: Профком
  4. 30.05.2017 в 8:40


    Яки ви проводити дні «відкритих дверей» ми вже бачили 🙂
    Для початку, САМЕ ВИ надайте нам інформацію про діяльність інституту ДО і ЗАРАЗ та продемонструйте: кількість землі ДО і ЗАРАЗ, та що з тією землею, яка вже не у власності інституту ЗАРАЗ і що з нею було ДО Власова та ще продемонструйте відповідність декларації всіх працівників до їх ЗП і в першу чергу самого Власова.
    Вимагайте честі та гідності в першу чергу від себе, а потім чекайте таке по відношенню до вас самих!

    Автор: Роман Варшанидзе
  5. 30.05.2017 в 8:50


    да они ни перед кем не привыкли отчитываться. они привыкли разбахаривать земли государственные и чтобы все было тих и шито крыто

    Автор: Житель
  6. 30.05.2017 в 8:51


    иш чего захотели, чтобы перед вами отчитались? никогда, сами пока не нажремся и пока морды не лопнут никого не пустим в наш огород
    ах да и не забывайте что у нас есть свои дети, так что есть чем заниматься.

    Автор: верусик
  7. 30.05.2017 в 8:52


    Ага, тут не йдеться зовсім про чесність та гідність! ЗЕМЛЯ, от що є основним пріоритетом будь якої брудної справи.

    Автор: Профком
  8. 30.05.2017 в 9:37


    Спасибо за явку з повинной

    Автор: Роман Варшанидзе
  9. 30.05.2017 в 9:21


    все кина не будет, кинщик заболел, кончилась тихая жизнь вора Власенко

    Автор: папа карло
  10. 30.05.2017 в 9:23


    А ключи от квартиры, где деньги лежат Вам не предоставить? Вы кто такой, чтобы перед вами отчитываться?

    Автор: Одесситка
  11. 30.05.2017 в 9:38


    Ждите запрос по доступу к публичной информации и вы посмотрите кто мы такие

    Автор: Роман Варшанидзе
  12. 30.05.2017 в 10:25


    Ах. как страшно!

    Автор: Одесситка
  13. 30.05.2017 в 10:37


    Вам не должно быть страшно. Мы никого не обижаем и никого не запугиваем.

    Автор: Роман Варшанидзе
  14. 30.05.2017 в 10:34


    Мы за правдивую честную информацию, освещающую позиции всех сторон по случившемуся. А по поводу Солтасюк С.В., общественностью дана политическая оценка руководителю ГО «Свобода».

    Автор: 1905
  15. 30.05.2017 в 11:07


    Вы за лохов здесь всех держите?
    Роман,Вам какая выгода? У лидеров Свободы все в порядке с репутацией?
    Обязательно проверим.

    Автор: Фома
  16. 30.05.2017 в 19:55


    Власов всех купил и кандидат он будет один, так что голосовать будет незакого.
    02 июня в 11 уже выборы. торопятся. нервничают. Ковтун и Джабурия строчат бумажки.

    Автор: Каналия
  17. 30.05.2017 в 20:09


    Вже розмістили об’яву на сайті:
    02 червня 2017 року об 11 00
    ВІДБУДЕТЬСЯ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА НАЦІОНАЛЬНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ
    «ІНСТИТУТ ВИНОГРАДАРСТВА І ВИНОРОБСТВА ІМЕНІ В. Є. ТАЇРОВА»
    ВИБОРИ ВІДБУДУТЬСЯ В ПРИМІЩЕННІ НАЦІОНАЛЬНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ
    «ІНСТИТУТ ВИНОГРАДАРСТВА І ВИНОРОБСТВА ІМЕНІ В. Є. ТАЇРОВА»
    (2-Й ПОВЕРХ, КОНФЕРЕНЦ — ЗАЛА)
    ЗА АДРЕСОЮ: 65496, м. ОДЕСА, смт. ТАЇРОВЕ, вул. 40 річчя ПЕРЕМОГИ, 27

    Автор: Не за Власова
  18. 30.05.2017 в 21:12


    Давайте честно-Власов вор и вор со стажем. Ничего без бабла не делал. не делает. и делать не будет. Жаль, что все остальные наши академики такие же воры, поэтому опять выберут себе вора в законе и будут дальше потихоньку разваливать украинскую виноградарскую науку

    Автор: работник
  19. 30.05.2017 в 21:21


    вы знаете такой брежнивщины как после последнего собрания я не переживала давно. мы все застряли в ссср. надо что-то менять в институте. варшинидзе или не варшанидзе, какая разница кто бы начал писать о наших внутренних проблемах, ведь все мы знаем что наш директор любит путина и если сюда пришел бы русский мир в 2014 году, он первый повесил бы флаг россии на институте.

    Автор: Аня
  20. 30.05.2017 в 22:11


    Боже, какие порядочные люди собрались. Клейма негде ставить. А шо ж это господин хороший коменты не все лепит? Чего мы боимся? Мы же такие честные?))
    К одним улыбкс у рта, к другим отношение плевое.
    Исходите ядом дальше, но вам и вашему хозяину
    ничего не обломится. Печалька.

    Автор: Правда
  21. 01.06.2017 в 23:54


    Ты что за пень такой важный???
    Тоже большой любитель расеи???
    Собирай свои грязные портки и скатертью дорога!

    Автор: Для 22:11