З 11 червня, вступило в силу рішення Ради Європейського Союзу про введення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України в 30 країн Євросоюзу і Шенгенської зони.

Уже є перші, хто перетнув кордон з Європейським Союзом за новими правилами. Один з них Віталій Глагола, мешканець Ужгорода, якій перетнув кордон з Угорщиною 11 червня в 0:03.

На своєї сторінці в Facebook Віталій Глагола написав:

00:03 за європейським часом. І от він. Один із перших українців, які переїхали кордон по безвізу! Ну, ви зрозуміли — це я) Ваш покірний слуга) Насправді, навіть відбитки не перевірили. Із документів перевірили тільки паспорт, водійське посвідчення, техпаспорт на авто і страховку. Ще запитали куди їду, а я кажу: в Угорщину на каву. І ВСЕ, мене без жодних інших документів впустили. Це однозначно #перемога

Начальник штабу Західного регіонального управління Держприкордонслужби України полковник Руслан Краснопортко розповів агентству «Інтерфакс-Україна», що прикордонники очікують зростання пасажиропотоку на найближчі тижні максимум на 30% від сьогоднішніх показників. Також він сказав, що прикордонна служба готова до цього зростання і в разі такої необхідності, в пункти пропуску будуть висунуті мобільні групи для оформлення пасажирів. За його словами, Держприкордонслужба отримала нове обладнання, яке дозволяє провести оформлення однієї людини протягом 7-8 секунд.

Нагадаємо, що всі громадяни України при наявності біометричного паспорта можуть відвідувати 30 країн Європи без віз і перебувати там до 90 днів протягом 180 днів, а саме всі країни-члени ЄС, крім Великобританії та Ірландії, а також Швейцарію, Ліхтенштейн, Ісландію та Норвегію.

Для отримання «безвіза» Україна виконала 144 критерії плану дій візової лібералізації, в тому числі в сфері безпеки документів (включаючи впровадження біометричних паспортів, що відповідають найвищим міжнародним стандартам і перевищують мінімальні вимоги цього плану, а також запуск візової інформаційної системи), в сфері контролю за кордоном, в сфері боротьби з корупцією (створені ключові органи: Національне антикорупційне бюро України, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, Національне агентство з протидії корупції, Національне агентство по поверненню активів, отриманих незаконним шляхом), а також по боротьбі з організованою злочинністю і відмиванням коштів, у сфері громадського порядку і безпеки, зовнішніх відносин та основних прав людини.

За матеріалами:

Журналіст Роман Варшанідзе

© Правда НД, 2017 рік


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Эта запись была опубликована 11.06.2017в 8:45. В рубриках: Думка, Надзвичайні події, Новини, Україна. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

2 комментария

 1. 11.06.2017 в 9:25


  Со вчерашнего дня стих Лермонтова «Прощай, немытая россия» на россии признан экстримистским и объявлен Госдеповским фейком!

  Автор: Геннадий Береза
 2. 13.06.2017 в 14:30


  Накуй и не сдался мне ваш безвиз !

  Автор: Овидиополец

Оставьте свой комментарий