16 червня 2017 року Авангард з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в супроводі заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина.

Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський, директор Авангардівського НВК Тетяна Кондратюк і депутати селищної ради Ірина Ропотан і Ігор Берник познайомили високих гостей з роботою дитячого садка і школи. Міністр була приємно здивована побаченим, жваво цікавилася всім, що стосується роботи дошкільної та початкової шкільної установи, в тому числі і фінансовою стороною питання.

Я дуже вдячна Авангардівському селищному голові Сергію Хрустовському, який вкладає зусилля і фінанси в систему освіти — це найважливіші інвестиції! Дитячий садок і школа Авангарду може бути моделлю для прикладу, — підкреслила Лілія Гриневич. Зізнавшись при цьому, що велике враження на неї також справила директор Авангардівська НВК Тетяна Кондратюк: Тетяна Іванівна уособлює собою важного лідера, який не заспокоїться, поки не доб’ється наміченого. Ми можемо багато планувати в Міністерстві, але всі реформи матимуть успіх лише тоді, коли на місцях є лідери в сфері освіти, керівники дошкільних та шкільних навчальних закладів, готових до змін, які розуміють потреби сучасних дітей і лідер місцевої влади, що підтримує цю роботу, при розподілі бюджетних коштів не забуває про проблеми і потреби системи освіти. В Авангарді ми бачимо прекрасний союз таких лідерів і високий результат їх спільної роботи. Залишається тільки побажати і далі розвивати соціальну інфраструктуру селища.

Під час прес-конференції Міністр коротко змалювала ситуацію, що склалася в дошкільних установах України і розповіла про майбутні реформи в сфері середньої та вищої освіти.

За матеріалами: Авангардівська селищна рада


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Эта запись была опубликована 16.06.2017в 7:51. В рубриках: Авангард, Новини, Овідіопольський район. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

5 комментариев

 1. 16.06.2017 в 11:00


  показуха ! Поїдьте в сторічні школи Роксолан та Миколаївки… І картина буде інша. Можна і в Овідіпольську ЗОШ ЗОШ №1 (НВК-гімназію )… Для порівняння — блиск та убогість нового і старого корпусів школи …

  Автор: патріот
 2. 16.06.2017 в 11:18


  Хрустовський Сергій, як завжди, на висоті.Приємно спостерігати за його діяльністю. Поважаю його, радію за нього, бажаю йому ще більших здобутків.Мрію щоб і в Мар’янівку колись завітав міністр, а ми змогли б показати йому новенький дитсадок.

  Автор: Наталя Миколаївна
 3. 16.06.2017 в 21:08


  а де ж незабвєнна григораж?

  Автор: юрій
 4. 24.06.2017 в 18:00


  да…а.они знают вообще о шикарном элитном садике в новоградовке и марьяновке?о том что в этом году не будет подготовки?что школы без родительских взносах закрылись бы?наше образование это жалкое подобие!!!!!отмывание денег….не стыдно здирать с родителей??????????районо трусите и облоно…..так кишка тонка…..с работы турнут…..а зарплата???а как же субсидии,льготы,премии…..тупо от звонка до звонка…пока сам ребенок и родители не начнут стремится к образованию….на школу расчитовать мало….решайте что делать…..господа с минестерства….где наши медалисты .где престиж школ? и чья заслуга?нет продленки,нет кружков,,,спонсоров трусите……с учителей спрашивайте!!!!!А НЕ ДАВАТЬ ЗВАНИИЕ УЧИТЕЛЬ ГОДА УЧИТЕЛЮ КОТОРЫЙ НЕ МОЖЕТ ,НЕ ХОЧЕТ УЧИТЬ ДЕТЕЙ…..А ЗАРПЛАТУ ПОЛУЧАТЬ ОЙ КАК НЕ ЗАБЫВАЕТ!ПОЗОР,СТЫД И СРАМ!!!!!

  Автор: аня
 5. 24.06.2017 в 18:02


  СТЫД ,ПОЗОР И СРАМ НАШЕМУ ОБРАЗОВАНИЮ……

  Автор: аня

Оставьте свой комментарий