Співробітники Служби безпеки України попередили на Одещині створення агентурної мережі російських спецслужб з працівників правоохоронних органів.

Оперативники спецслужби задокументували, що організувати мережу російські спецслужби наказали співробітнику Міністерства державної безпеки невизнаної Придністровської Молдавської Республіки. Мешканець Тирасполю який має подвійне громадянство РФ та Молдови, з 1995 року працює на придністровські та російські спецслужби.

Співробітники спецслужби зафіксували контакти зловмисника з українськими правоохоронцями, які відмовились від роботи на країну агресора. Для можливого шантажу агент російських спецслужб записував розмови на спеціальну апаратуру.

При спробі повернутися до Придністров’я правоохоронці затримали зловмисника на одному з пунктів пропуску на кордоні. Під час огляду співробітники СБ України виявили у нього спеціальні технічні засоби, вшиті в одяг.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення можливих спільників затриманого агента.

За матеріалами:  Управління Служби безпеки України в Одеській області


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Эта запись была опубликована 16.06.2017в 14:32. В рубриках: Надзвичайні події, Новини, Одеська область, Україна. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

3 комментария

 1. 16.06.2017 в 15:16


  А по внешнему виду больше на какого-то голодного заробитчанина похож.
  Или жених какой-то деревенский в соседнее село пытался пролезть к зазнобе)))))
  А де перечень технічних засобів які були вшиті?

  Автор: Фома
 2. 18.06.2017 в 11:17


  Фома, а ты сам откуда пишешь? И гражданство твоё?

  Автор: Сосед
 3. 18.06.2017 в 12:02


  Сосед, пишу из Украины. Гражданство из покон веков украинское. А что?
  Выселить меня куда-то хочешь?

  Автор: Фома

Оставьте свой комментарий