Знову пожежі. Знову небезпека, яка буде посилюватись з кожним спекотним літнім днем. Обстановка в Овідіопольському районі і в селищі Овідіополь залишається не дуже хорошою. З початку 2017 року по сьогодення на території Овідіопольського району сталося 142 пожежі з них 60 — загорання сухої рослинності (сухої трави, очерету, сміття).

Ми знову і знову нехтуємо правилами безпеки: кидаємо недопалки, розпалюємо багаття, утримуємо в занедбаному стані території своїх дворів і городів, перекриваємо пожежні проїзди. Все це може привести до трагедій. Знову будемо діяти за принципом «Грім не вдарив, дурень не перехрестився»

Ось про події однієї доби роботи наших рятувальників Овідіопольщини під керівництвом Миколи Федькалова з 12 години 16 червня по 12 годину 17 червня:

  • 16 червня о 15 год. 05 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-30 надійшло повідомлення з мобільного телефону про те, що за адресою: смт. Овідіополь, вул. Добровольського загорання сухої трави. Територія належить Овідіопольській селищній раді. В гасінні пожежі приймали участь: МПК «Кароліно Бугаз» (1 від.), ДПРЧ-30 (2 від.) — ст. л-нт служби ЦЗ Терехов Р.Г. На кручах горіла суха трава та сміття на площі 1500 м² (від Овідіопольського РС залучались 2 одиниці техники, 6 чол. особистого складу, від МПК «Кароліно Бугаз» залучались 1 одиниця техники, 3 чоловіка особистого складу).
  • 16 червня о 15 год. 31 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-30 надійшло повідомлення мобільного телефону про те, що за адресою: смт. Великодолинське, СК «Механізатор», 3-а лінія, загорання сухої трави. Територія належить Великодолинській селищній раді. В гасінні пожежі приймали участь: ДПРЧ-22 (1 від.) — ст. пр-к служби ЦЗ Варнавський М.В. Горіла суха трава на площі 600 м².
  • 16 червня о 18 год. 49 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-30 надійшло повідомлення про те, що за адресою: с. Молодіжне, вул. Дукова загорання сухої трави. Територія належить Молодіжненській сільській раді. В гасінні пожежі приймали участь: ДПРЧ-22 (1 від.) — ст. пр-к служби ЦЗ Варнавський М.В. Горіла суха трава та сміття на площі 400 м².
  • 17 червня о 08 год. 27 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-30 надійшло повідомлення про те, що за адресою: с. Молодіжне, СОГ «Вишневий Сад», 1 масив , 1 лінія, 40 ділянка: загорання сухої трави. Територія належить Молодіжненській сільській раді. В гасінні пожежі приймали участь: ДПРЧ-22 (1 від.) — ст. пр-к служби ЦЗ Заїка О.О. Горіла суха трава та сміття на площі 400 м². Працював ствол «Б» та ліквідовано шляхом захльостування.

Одна доба — чотири пожежі, всюди небезпека. Чи приділяють належної уваги сільські та селищні ради стану пожежної безпеки достатню увагу? Був на однієї з цих пожеж — в селищі Овідіополь по вулиці Добровольського (так сталось що мешкаю тут) і можу сказати одне: НЕ ПРИДІЛЯЮТЬ! Матеріально-технічний стан такий, що іноді при гасінні пожежі використовують навіть садові шланги!!! (дивиться відео).

А пожежі за цю добу виникли на території заможних рад. Чи є хоч в одній з них програма підтримки наших рятувальників?

Взяти хоча б пожежний проїзд по вулиці Добровольського в селищі Овідіополь: чому він перекритий стовпчиками, а провулок використовується, як стоянка особистого транспорту?

А вулиця Добровольського тупикова, і потрібно було бачити своїми очима, як приходиться маневрувати нашим рятувальникам, коли в машині закінчується вода і потрібно роз’їхатися для поповнення свого резервуара. І це в той момент, коли час йде іноді не тільки на хвилини, а й на секунди. І це вже друга пожежа на цієї вулиці за останній час. Ось наш репортаж від 2 листопада 2016 року: Пожежа внаслідок вибуху газового балона.

Будемо звертатися із запитом до Овідіопольської селищної ради, щоб привели всі проїзди у відповідність до норм чинного законодавства і подумали про програму підтримки наших рятувальників, про які ми згадуємо тільки тоді, коли вогонь на «порозі нашого дому», на жаль.

З місця подій, журналіст Роман Варшанідзе

Оператор/монтаж Аркадій Скутаренко

© Правда НД, 2017 рік


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Эта запись была опубликована 17.06.2017в 13:05. В рубриках: PRAVDAND TV, Думка, Надзвичайні події, Новини, Овідіопольська селищна рада, Овідіопольський район, Пожежа, Роман Варшанідзе. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

Оставьте свой комментарий