Герої — ті хто боронять та захищають рідну Україну. Герої — ті хто рятують та лікують життя. Герої — ті хто роблять добрі справи! Герої добрих справ присвятили вечір 24 липня 2017 року сім’ям учасників АТО та сім’ям загиблих учасників АТО.

На території бази-відпочинку «Фенікс» в селі Грибівка Овідіопольського району Одеської області, щиро приймала всіх Зоя Великая — бойовий волонтер України, ангел добра і світла. Організатори Олег Хвощевський — блогер, журналіст і волонтер та Олена Палашек — композитор, поетеса і співачка.

 

Підтримати приїхали люди з добрим серцем, щоб подарувати тепло душі і радість життя. І всі казали: «Треба жити, щоб перемогти!» Олена Вишневська, солістка Одеської обласної філармонії та Лариса Лобода доцент кафедри сольного співу Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової.

Всі співали дуже гарно і душевно.

Щіра одеситка Кіра Кафт, яка давно проживає у Німечинні, приїхала щоб заспівати нові прем’єрні пісні та подарувала море позитива. Талановитий Роман Руссу заспівав прекрасним баритоном. Молода українська співачка СолоХа співала і танцювала так весело, що зібрала біля себе всіх діточок.

Всі співали щиро і від душі, неймовірну атмосферу колоритного вечора відчули всі присутні. Одеса-мама Юрій Ергієв, радіостанція «Одеса-мама» і багато ще хто приймав участь в організації концерту, всім висловили вдячність за чудовий вечір.

Повна версія концерту:

З місця події, журналіст Роман Варшанідзе

Монтаж Аркадій Скутаренко

© Правда НД, 2017 рік


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

  • avatar

Эта запись была опубликована 25.07.2017в 23:00. В рубриках: PRAVDAND TV, АТО, Грибівка, Овідіопольський район, Розваги. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

1 комментарий

  1. 13.08.2017 в 10:34


    1

    Автор: Аноним

Оставьте свой комментарий