8 серпня 2017 року в Овідіопольському районному суді Одеської області відбулось підготовче засідання з розгляду кримінальної справи по обвинуваченню колишнього директора комунального підприємства «Палац спорту», депутата Овідіопольської селищної ради Проскуровського В.П. в отриманні неправомірної вигоди.

На засіданні був присутній сам обвинувачений, його захисники, ми та представники громадськості.

Спочатку було розглянуто клопотання нашої редакції від 7 серпня 2017 року з приводу надання дозволу на проведення відео-зйомки судового процесу. Наші аргументи були наступні: інформація про хід розгляду цієї справи має значний суспільний резонанс та необхідна для виконання професійної журналістської діяльності і буде використана в інтересах суспільства – для підготовки відповідного судового репортажу.

Прокурор не заперечував проти нашого клопотання, а ось адвокати та сам обвинувачений висловили свою незгоду. Головні аргументи: вони не впевнені, що я журналіст і чи є у мене посвідчення. Після пред’явлення посвідчення, адвокат Олена Пасечник видала репліку:

В даному посвідченні вказано, що це громадська організація, а не журналістське якесь об’єднання, або союз журналістів. Тому хочеться все ж таки з’ясувати чи є особа журналістом, чи є у нього на це спеціальна освіта, чи є дозвіл — акредитація

Хочемо зазначити, спеціально для Олени Пасечник: всі спілки, чи об’єднання, будь-то журналістські, або за іншим напрямком — це все громадські об’єднання, як зі статусом юридичної особи, так і без такового.

Засновник нашої газети — є Громадське об’єднання «Патріоти Овідіопольщини», тому в наших посвідченнях стоїть печатка саме цієї організації. Наша газета зареєстрована Міністерством Юстиції ще в 2016 році.

Дуже тішить, що суд все це знає і розуміє, тому за підсумком розгляду нашого клопотання було винесено ухвалу, яка дозволяє нам вести відео-зйомку цього судового процесу.

Після цього суд заслухав клопотання сторони захисту, яка наполягає на поверненні обвинувального акту прокурору. Головна вимога, яку виклали в своєму клопотанні адвокати: їм і їхньому підзахисному не зовсім зрозуміло в чому звинувачують Проскуровського В.П.

У зв’язку з тим, що клопотання було дуже об’ємним та мало посилання на велику кількість рішень Європейського суду з прав людини, суд удалился в нарадчу кімнату до 10-ї години 23 серпня 2017 року.

На тому і розішлись.

З місця події, журналіст Роман Варшанідзе

© Правда НД, 2017 рік

 

 


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Эта запись была опубликована 10.08.2017в 22:00. В рубриках: PRAVDAND TV, Надзвичайні події, Овідіопольська селищна рада, Овідіопольський район, Проскуровський, Судові справи, Хабар. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

7 комментариев

 1. 10.08.2017 в 23:18


  И тут ви(Роман), мягко говоря лукавіте.

  Автор: Карма
 2. 10.08.2017 в 23:25


  Фу, какая омерзительная некомпетентность защитников и какая вялость со стороны обвинителя.
  Одна вода и никаких аргументов.

  Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот комментарий:

  • avatar

  Автор: Фаворитка Нельсона
 3. 11.08.2017 в 0:26


  Действительно, а в чем же Вову обвиняют?)) За что, люди, за что!?

  Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот комментарий:

  • avatar

  Автор: Фома
 4. 11.08.2017 в 1:24


  Кто ещё бабла хочет чужого? Звоните, дадим, оформим все как положено.

  Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот комментарий:

  • avatar

  Автор: Игра престолов
 5. 11.08.2017 в 14:40


  Маломуж уже оформили.

  Автор: Карма
 6. 11.08.2017 в 19:28


  Карма_Карма чому тебе не було на роботі сьогодні ?

  Автор: 1 єтаж
 7. 11.08.2017 в 20:57


  Вичісляете? Я польщен.

  Автор: Карма

Оставьте свой комментарий