08 серпня 2017 року в Овідіопольському районному суді Одеської області прошло судове засідання по справі №509/1204/17 на якому розглядались матеріали кримінального провадження №12017160380000124 за обвинуваченням Павлова Олександра Михайловича, 1984 р.н., у скоєні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.121 Кримінального Кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого Павлова Дениса Вікторовича.

Судове засідання прошло за участтю головуючого суді Кочко В.К., секретаря Савченко, прокурора Тимошевського, захисника потерпілої адвоката Пушкаренко, захисника обвинуваченого адвоката Загорнюка.

До суду з’явились потерпіла Любов Мартинюк, мати загиблого Дениса Павлова, обвинувачений Олександр Павлов, родичи, громадськість та знімальна група «Правда НД».

Захисник потерпілої, з метою забезпечення цивільного позову в рамках кримінального провадження, заявив клопотання на відшкодування матеріальної (у сумі 6’105 грн.) та моральної (у сумі 200’000 грн.) школи, накласти арешт на майно, яке належить особисто обвинуваченому. Потерпіла підтримала клопотання, прокурор заявив «на розсуд суду«, обвинувачений і його адвокат заперечували проти задоволення. Суд, порадившись на місці, задовольнив клопотання і наклав арешт на ½ земельної ділянки і ¼ житлового будинку, розташованого за адресою: вул.Садова,97 в с.Новоградківка, Овідіопольского району, Одеської області.

Більше клопотань заявлено не було, тому був заслуханий обвинувальний акт прокуратури (на відео 3′35″ — 7′54″). Обвинувачений Павлов свою вину у скоєні злочину не визнав, але виявив побажання надавати покази по справі.

За тих обставин, що Павлов вину та цивільний позов не признав, прокурор запропонував визначити загальний порядок дослідження всіх доказів по справі:

 • допит свідків
 • допит потерпілої
 • допит обвинуваченої
 • дослідження письмових доказів по справі, характеризующих даних обвинуваченого

Суд, порадившись на місці, задовольнив загальний порядок дослідження доказів та об’явив перерву по справі до 15 години 29 серпня 2017 року.

Ще матеріали по справі:

 1. Найдений труп в селі Новоградківка
 2. Овідіопольський відділ поліції продовжує розслідування вбивств в Великодолинському та Новоградківки. Фото. Відео.
 3. Вбивство в селі Новоградківка. К нам завітала мати загиблого Дениса Павлова.
 4. ВІДБУЛОСЬ ПОПЕРЕДНЄ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ЗА ОБВИНУВАЧЕННЯМ ОЛЕКСАНДРА ПАВЛОВА.

З місця події, журналіст Роман Варшанідзе

© Правда НД, 2017 рік


Пользователи, которым ПОНРАВИЛСЯ этот пост:

 • avatar

Эта запись была опубликована 13.08.2017в 10:05. В рубриках: PRAVDAND TV, Новоградківка, Овідіопольський район, Павлов, Судові справи. Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS 2.0. Вы можете оставить свой комментарий или трекбек со своего сайта.

1 комментарий

 1. 15.08.2017 в 16:45


  Наглость обвиняемого не имеет предела. Обвинение — признаёт, а виноватым себя — не считает. Он наверное считает себя Богом и в праве решать: кому жить, а кого надо убить. Но больше всего поражают наши судьи : не виновным они избирают меру пресечения — содержание под стражей, а убийцам — домашний арест, который никем не контролируется.

  Автор: Любовь Крутелёва

Оставьте свой комментарий